قالیباف پس از جلسه سران قوا:

جلسات سران قوا معطوف به حل مشکلات و دغدغه‌های مردم است

1400/06/06 - 20:39 - کد خبر: 49749 نسخه چاپی

نصر: رئیس مجلس گفت: دغدغه ما جز دغدغه مردم چیزی نیست و جلسات سران قوا نیز معطوف به حل مشکلات و دغدغه‌های مردم است تا هم معضلات را کاهش دهیم و هم کارها را به پیش ببریم.

به گزارش نصر، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه اولین جلسه سران قوا در دولت سیزدهم که عصر امروز (شنبه، ۶ شهریور) برگزار شد، گفت: همیشه موضوعات مهمی در سطوح ملی و بین‌المللی وجود دارد که نیاز به گفتوگوهای صریح و روان در خصوص آنها هست تا راه‌حل‌های آنها مشخص شود و امیدواریم آثار و برکات این جلسات در زندگی مردم مشخص شود.
وی افزود: دغدغه ما جز دغدغه مردم چیزی نیست، این جلسات نیز معطوف به حل مشکلات و دغدغه‌های مردم است تا هم معضلات را کاهش دهیم و هم کارها را به پیش ببریم.
رئیس مجلس تصریح کرد: تشکیل اولین جلسه سران قوا را که به فاصله کوتاهی از رأی اعتماد مجلس به کابینه برگزار شد، به فال نیک می‌گیریم.
قالیباف ادامه داد: این جلسه یک ویژگی خاص دارد و آن هم این است که در نظام اداری ما و در هر سه قوه و نیز در بخش خصوصی و نهادهای عمومی غیر دولتی، بیشتر کارگزارمحور هستیم تا سیستم‌محور، این پدیده خوبی نیست، اما یک واقعیت است که باید حل شود.
وی تأکید کرد: در اینجا نقش افراد بسیار مهم است تا هم‌افزایی ایجاد کرده و به اصلاح این رویه‌ها کمک کنند.
رئیس مجلس در پایان خاطرنشان کرد: شرط اول این هم‌افزایی نیز همدلی و همراهی سران قوا است که این همدلی هم وجود دارد و هم مورد تأکید است و هم در آینده به آن عمل خواهد شد.
انتهای پیام/
 جلسات سران قوا معطوف به حل مشکلات و دغدغه‌های مردم است خبرگزاری مهر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار