خبر/

جریمه ۲۰ میلیارد ریالی واحد فولادی در آذربایجان شرقی

1400/06/06 - 10:53 - کد خبر: 49698 نسخه چاپی

نصر: معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی از جریمه حدود ۲۰ میلیارد ریالی یکی از واحدهای صنعت فولادی استان به دلیل عدم اجرای ضوابط قیمت گذاری و عرضه محصولات فولادی خبر داد.

به گزارش نصر، یوسف پایدار روز شنبه در جمع خبرنگاران گفت: نظارت بر عملکرد واحدهای تولیدی آذربایجان شرقی، بر اساس اطلاعات ثبت شده در سامانه های انبار و جامع تجارت برای هوشمندسازی فرآیند نظارت و بازرسی است. 
وی افزود: بر این اساس و در راستای تشدید اقدامات نظارتی، پرونده تخلف عدم اجرای ضوابط قیمت گذاری و عرضه محصولات فولادی برای یکی از شرکت های فولادی، تشکیل و پس از جمع بندی مستندات و در مراحل قانونی، منجر به صدور رای قطعی و جریمه ۱۹ میلیارد و ۷۳۷ میلیون ریالی شد.
پایدار با اشاره به اینکه تاکنون، کارگاه های آموزشی مرتبط با سامانه جامع انبار و سامانه جامع تجارت با حضور نمایندگان واحدهای فولادی استان برگزارشده است، تاکید کرد: در راستای هوشمندسازی فرآیند نظارت و بازرسی، با بهره مندی از توان سامانه های یادشده، با متخلفان بر اساس قوانین و مقررات برخورد می شود.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی ادامه داد: اقدامات نظارتی این سازمان در راستای صیانت از حقوق مصرف کنندگان، همچنان با جدیت و با استفاده از توان و ظرفیت کلیه دستگاههای نظارتی در حال پیگیری است.
وی همچنین از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در زمینه کالا و خدمات اعم از گرانفروشی، کم فروشی، احتکار، عدم درج قیمت و عدم صدور صورتحساب رسمی، مراتب را به سامانه تلفنی ۱۲۴ اعلام کنند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.
انتهای پیام/
جریمه ۲۰ میلیارد ریالی واحد فولادی در آذربایجان شرقی خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار