وزیر کشور:

دغدغه‌های مردم را دنبال می کنیم

1400/06/04 - 22:39 - کد خبر: 49654 نسخه چاپی

نصر: وزیر کشور با تاکید بر تلاش وزارت کشور برای فعال سازی همه ظرفیت‌ها برای مدیریت بیماری کرونا و کمک به حل مساله معیشت مردم گفت: دغدغه های مردم عزیزمان را به صورت جدی دنبال می کنیم.

به گزارش نصر، احمد وحیدی در نشست امروز استانداران سراسر کشور که به صورت ویدئو کنفرانسی با دو محور مدیریت و مهار بیماری کرونا و تنظیم بازار برگزار شد، با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت های موجود در کشور در کمک به بهبود معیشت مردم و مهار بیماری کرونا استفاده کنیم، اظهار کرد: در نشست امروز موضوعات مهم و اساسی کشور را به صورت ویدئوکنفرانسی با استانداران سراسر کشور مورد بحث و بررسی قرار دادیم.
وی با بیان اینکه در نشست امروز آخرین وضعیت اقتصادی، سیاسی استان ها مورد بررسی قرار گرفت: تصریح کرد: به صورت مشخص دو موضوع کرونا و مسائل تنظیم بازار با استانداران بحث شد و دیدگاهها و نقطه نظرات خوبی از سوی استانداران مطرح شد.
وزیر کشور در ادامه صحبت هایش گفت: درخصوص دو موضوع تنظیم بازار و کرونا در سطح شوراهای مختلفی که در دولت تشکیل خواهد شد، دغدغه های ملت عزیزمان را  دنبال می کنیم.
وزیر کشور خاطرنشان کرد: زمینه های خوبی هم در زمینه مهار بیماری کرونا و هم مدیریت مسائل مربوط به تنظیم بازار در کشور وجود دارد که ان شاءالله با استفاده از ظرفیت های موجود، بتوانیم گام های خوبی در این زمینه برای حل مسائل مردم برداریم.
بخش دوم نشست استانداران سراسر کشور فردا جمعه پنجم شهریور ماه در محل وزارت کشور به صورت ویدئوکنفرانسی برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
دغدغه‌های مردم را دنبال می کنیم خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار