نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی؛

صنعت دفاعی با تلاش جهادی متخصصان داخلی در اوج خود قرار دارد

1400/06/03 - 20:38 - کد خبر: 49599 نسخه چاپی

نصر: نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس حتی در خرید ملزومات ساده نظامی در مضیقه بودیم، گفت: امروز با تلاش جهادی متخصصان داخلی صنعت دفاعی در اوج خود قرار و بر مبنای رصد تاتکتیک ها و تهدیدهای دشمنان اقدام متناسب دارد و در بخش نیروهای زمینی، هوایی و فضا و بخش پدافند و حتی ساخت ماهواره به قدرت بازدارندگی در بالاترین سطح رسیده‌ایم.

به گزارش نصر، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم روز چهارشنبه، سوم شهریور ماه، در دیدار مدیران تابعه وزارت دفاع در استان با بیان اینکه راهبرد "ما میتوانیم" در صنعت دفاعی به اوج بالندگی خود رسیده است، گفت: راهبرد "ما میتوانیم" که بنیانگذار کبیر انقلاب آن را تعیین و ترسیم کرده اند و رهبر معظم انقلاب تاکید ویژه ای به آن دارند پیشرفت هایی در صنعت دفاعی بوجود آورده است که می‌تواند برای دیگر صنایع کشور الگو باشد.
وی تحریم ها را باعث توانمندی حوزه دفاعی دانست و تصریح کرد: با تدابیر رهبر معظم انقلاب که اشراف کامل به این حوزه دارند، امروز صنعتی که در دوران دفاع مقدس قادر به تولید سیم خاردار نبود، زیردریایی ها، ناوها و ناوچه ها و هواپیماهای جنگی و موشک های کوتاه برد و دوربرد و دیگر تجهیزات دفاعی را به بهترین شکل تولید و تعمیر می‌کند.
نماینده ولی فقیه در استان گفت: ایران اسلامی جزء 10 کشور دنیا است که در صنعت دفاعی و در یک محور اطمینان بخش برای کشور خودمان وارد میدان شده است و دیواره و کوه مستحکمی است که می‌توان به آن تکیه کرد.
وی با اشاره به قدرت بازدارندگی جبهه مقاومت در منطقه، ادامه داد: قدرت بازدارندگی جبهه مقاومت در برابر استکبار و زیاده خواهی‌های رژیم غاصب اسرائیل در سایه توان بالای صنعت دفاعی ایران اسلامی به وجود آمده است.
انتهای پیام/
صنعت دفاعی با تلاش جهادی متخصصان داخلی در اوج خود قرار دارد خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار