رییس دفتر رییس جمهوری؛

دولت سیزدهم برای جبران کاستی‌ها کمر همت بسته است

1400/06/03 - 17:19 - کد خبر: 49594 نسخه چاپی

نصر: رییس دفتر رییس جمهوری گفت: دولت سیزدهم برای جبران کاستی‌ها، کار جهادی و خدمت به مردمی که شایسته‌ترین‌ها برای خدمت هستند، کمر همت بسته است.

به گزارش نصر، غلامحسین اسماعیلی در آیین تکریم و معارفه معاونین سیاسی سابق و جدید دفتر رییس جمهوری با بیان اینکه در یکی از حساس‌ترین برهه‌های تاریخ انقلاب قرار داریم، گفت: آغاز فعالیت دولت سیزدهم با آغاز اجرای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مصادف شده و کارگزاران این دولت به عنوان مجموعه‌ای که با رای ملت بزرگ ایران توفیق خدمتگزاری یافته‌اند، مصمم هستند خدمتی شایسته به مردم ایران اسلامی ارائه کنند.
اسماعیلی اظهار داشت: الگوی عمل دولت سیزدهم دقیقا منطبق بر محتوای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است که گذشته را به دقت مورد بررسی قرار داده و برای جبران نقصان‌ها و کارهای بر زمین مانده از توفیقات و دستاوردها الگوبرداری خواهد کرد.
وی تصریح کرد: لازمه جبران کاستی‌های گذشته و البته عمل به ماموریت‌های چله‌ دوم انقلاب اسلامی کار جهادی، مضاعف و شبانه‌روزی است و این دولت برای کار جهادی و خدمت به مردمی که شایسته‌ترین‌ها برای خدمت هستند، کمر همت بسته است.
رییس دفتر رییس جمهوری در ادامه سخنان خود با تشکر از خدمات و تلاش‌های فریدون وردی‌نژاد معاون سیاسی سابق دفتر رییس جمهوری، انتصاب محمد جمشیدی به این مسئولیت را بیانگر نگرش تخصص محور دولت سیزدهم دانست و گفت: جمشیدی از اساتید صاحب‌نظر و برجسته حوزه روابط بین الملل هستند که توانمندی‌ها، سوابق و اشراف بسیار سازنده و مثبتی دارند.
محمد جمشیدی معاون امور سیاسی دفتر رییس جمهوری نیز در این مراسم در سخنان کوتاهی اظهار داشت: برای مدیریت موثر ضرورت دارد تلاش کنیم با توجه به تحولات منطقه‌ای، بین‌المللی و داخلی نگاهی رو به جلو داشته باشیم.
وی با اشاره به اینکه بدخواهان تلاش داشتند جمهوری اسلامی را بین مفاهیم "نهضت" و "نظام" بودن درگیر نگاه دارند، تصریح کرد: مقام معظم رهبری با درایت و تیزبینی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با ارائه مفهوم نظام انقلابی، بر این دوگانه خط بطلان کشیده و تاکید کردند که نظام جمهوری اسلامی ایران با روحیه و رویکرد انقلابی، اهداف خود را دنبال خواهد کرد.
انتهای پیام/
دولت سیزدهم برای جبران کاستی‌ها کمر همت بسته است خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار