استاندار آذربایجان شرقی؛

ساعت کاری ادارت در آذربایجان شرقی ۷:۳۰ تا ۱۴ ظهر است

1400/06/01 - 12:01 - کد خبر: 49456 نسخه چاپی

نصر: استاندار آذربایجان شرقی گفت: با توجه به اینکه ادارات استان در روزهای پنجشنبه تعطیل نمی باشند، ساعت کاری آنها ۷:۳۰ تا ۱۴ ظهر است.

به گزارش نصر، محمدرضا پورمحمدی روز دوشنبه در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا افزود: براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا در شهرهای قرمز گروه های شغلی یک مجاز به فعالیت هستند و گروه های شغلی ۲ نیز با شرط رعایت تمامی شیوه نامه های بهداشتی می توانند فعالیت کنند.
وی با اشاره به فعالیت بازارها و پاساژها با رعایت تمامی دستوالعمل های بهداشتی در شهرهای قرمز، ادامه داد: گروه های شغلی سه و چهار در شهرهای قرمز همچنان تعطیل هستند.
پورمحمدی با بیای اینکه سویه دلتای ویروس کرونا از شرق کشور وارد شده، گفت: با وجود اینکه پیک بیماری در استان های شرقی در حال کاهش است ولی این یک واقعیت تلخ است که روند ابتلا در استان های غرب و شمالغرب در حال افزایش است.
وی اظهار کرد: متاسفانه روند بیماری در آذربایجان شرقی  رو به افزایش است و اگر این روند ادامه یابد وضعیت نگران کننده است.
استاندار آذربایجان شرقی همچنین با اشاره به تسریع روند واکسیناسیون در استان، گفت: با همکاری ارتش، نیروی انتظامی، هلال احمر و شهرداری تعداد مراکز تجمعی واکسییناسیون به ۸ مرکز افزایش یافته که طی ۵ روز آینده ۴ مرکز دیگر نیز اضافه می شود.
وی خاطرنشان کرد: ۳۳ درصد جمعیت استان واکسینه شده اند که از متوسط کشوری بیشتر است و تلاش می شود تا پایان شهریور ۶۰ درصد جمعیت استان واکسینه شوند.
پورمحمدی با تاکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی، گفت: خوشبختانه تا کنون بازاریان و اصناف استان با مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا به خوبی همراهی کرده اند.
انتهای پیام/
ساعت کاری ادارت در آذربایجان شرقی ۷:۳۰ تا ۱۴ ظهر است خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار