دفترچه اصلاح شد:

اعلام رشته‌های جدید برای دوره‌های کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی

1400/06/01 - 11:32 - کد خبر: 49452 نسخه چاپی

نصر: رشته محل‌های جدید و اصلاحات دوره‌ های «مهندسی فناوری»، «کارشناسی حرفه‌ای»، «کاردانی فنی» و «کاردانی حرفه‌ای» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی اعلام شد.

به گزارش نصر، رشته محل‌های جدید و اصلاحات موارد مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه سال ۱۴۰۰ منتشر شد.
با توجه به اعلام رشته محل‌های جدید و برخی اصلاحات موارد مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش این دوره‌ها در دانشگاه جامع علمی کاربردی و به منظور مساعدت برای ثبت‌نام متقاضیانی‌که تاکنون نسبت به ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند، مهلت ثبت‌نام تا روز یکشنبه ۷ شهریورماه تمدید شد.
علاقمندان می‌توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای و مندرجات اصلاحات دفترچه به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام کرده‌اند با توجه به مفاد اطلاعیه و در صورت تمایل می‌توانند تا تاریخ ۷ شهریور نسبت به مشاهده و یا ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی و انتخاب رشته خود اقدام کنند.
اصلاحات و جداول رشته محل‌های جدید کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه سال ۱۴۰۰ در سایت سازمان سنجش درج شده است.
همچنین رشته محل‌های جدید و اصلاحات موارد مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه سال ۱۴۰۰ منتشر شد.
با توجه به اعلام رشته محل‌های جدید و برخی اصلاحات موارد مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش این دوره‌ها در دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه سال ۱۴۰۰ و به‌منظور مساعدت برای ثبت‌نام متقاضیانی که تاکنون نسبت به ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند، مقرر شد مهلت ثبت‌نام تا روز یکشنبه ۷ شهریور تمدید شود.
علاقمندان می‌توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای و مندرجات اصلاحات دفترچه به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام کرده‌اند با توجه به مفاد اطلاعیه و در صورت تمایل می‌توانند تا تاریخ ۷ شهریور نسبت به مشاهده و یا ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی و انتخاب رشته خود اقدام کنند.
اصلاحات و جداول رشته محل‌های جدید دوره‌های کاردانی دانشگاه جامع مهرماه سال ۱۴۰۰ در سایت سازمان سنجش درج شده است.
انتهای پیام/
اعلام رشته‌های جدید برای دوره‌های کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی خبرگزاری مهر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار