وزرای پیشنهادی دولت قوی هستند/ حضور چهره‌های جوان نقطه قوت کابینه

1400/05/28 - 13:31 - کد خبر: 49288 نسخه چاپی

نصر: رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی گفت: وزرای پیشنهادی دولت قوی هستند و به نظر می‌رسد بیشتر وزرا از مجلس رای اعتماد بگیرند.

به گزارش نصر، حجت الاسلام سید محمدرضا میرتاج‌الدینی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: بررسی‌های اولیه وزرای پیشنهادی طی هفته جاری در مجلس و در کمیسیون‌های مربوطه انجام شد.
وی ادامه داد: بنده چندین دوره سابقه حضور در مجلس را دارم ولی تاکنون به این شکل جلسات بررسی وزرای پیشنهادی منظم و طولانی و دقیق بررسی نشده بود.
میرتاج الدینی افزود: تمامی وزرای پیشنهادی دولت آیت الله رئیسی علاوه بر کمیسیون‌های اختصاصی در کمیسیون‌های مرتبط ارزیابی شدند و دغدغه‌ها و برنامه‌ها و مسائل و مشکلات مربوطه بررسی شد.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از شنبه جلسات رأی اعتماد آغاز می‌شود و پیش بینی می‌کنیم تا پایان هفته آینده جلسات رأی اعتماد به پایان برسد. پیش بینی بنده روی اکثریت وزرا مثبت است و فکر می‌کنم اکثریت وزرا رأی اعتماد بگیرند.
وی گفت: بیشتر وزرا جوان و با برنامه هستند، آیت الله رئیسی مدیران با سابقه‌ای را به عنوان وزیر به مجلس پیشنهاد داده و رویکرد جوانگرایی نقطه مثبت و قوی کابینه است.
میرتاج الدینی در خصوص عبدالملکی وزیر پیشنهادی کار، تعاون و رفاه اجتماعی افزود: او جوان اقتصاد دان است و ایده‌های نو و جدیدی دارد. وزیر پیشنهادی کار وعده ایجاد یک میلیون شغل را به نمایندگان داده است و به نظر می‌رسد اعتماد مجلس را کسب کند. تاکنون وزرایی که به وزارت عریض و طویل و مهم کار پیشنهاد می‌شد غیراقتصادی بودند ولی عبدالملکی جوان و با برنامه و اقتصاد دان است.
انتهای پیام/
وزرای پیشنهادی دولت قوی هستند/ حضور چهره‌های جوان نقطه قوت کابینه خبرگزاری مهر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار