نمایش صلابت و اقتدار با بازگشت سرافرازانه آزادگان

1400/05/27 - 11:16 - کد خبر: 49266 نسخه چاپی

نصر: ارشد نظامی ارتش در آذربایجان شرقی و اردبیل و فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۱حمزه، طی پیامی سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی ایران، گفت: «۲۶ مرداد ماه روزی تاریخی در تقویم مان است زیرا که آزادگان به خاک پاک میهن اسلامیمان باز آمدند همانطور که رفته بودند؛ دلیر و شجاع، باصلابت و استوار با همان صلابت همیشگی. مردم نیز نشان داده اند که خاک پای آزادگان را همچون سرمه چشمان خود می دانند.»

به گزارش نصر، حسین شفیعی ارشد نظامی ارتش در آذربایجان شرقی و اردبیل طی پیامی سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی ایران را تبریک گفت. متن پیام امیر سرتیپ دوم میرزایی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ پرافتخار ایران اسلامی در طول سالیان، رشادت ها و مجاهدت های سترگی بر قامت خود دیده اما مثال زدنی ترین این مجاهدت ها را بی شک باید در تاریخ پرافتخار ۸سال دفاع مقدس جست.
بخش عظیمی از این تاریخ سازی را وجود دلیر مردان آزاده و سرافراز این مرز و بوم به دوش می کشند که در کنار شهدای گرانقدر و جانبازان عظیم الشان نقش بسیار مهمی را در این برهه سرنوشت ساز کشور ایفا کردند و اجازه دستیازی دشمن غاصب به خاک و مال و ناموس این سرزمین پاک را ندادند.
۲۶ مرداد ماه روزی تاریخی در تقویم مان است زیرا که آزادگان به خاک پاک میهن اسلامیمان باز آمدند همانطور که رفته بودند؛ دلیر و شجاع، باصلابت و استوار با همان صلابت همیشگی. مردم نیز نشان داده اند که خاک پای آزادگان را همچون سرمه چشمان خود می دانند.
اینجانب این روز بزرگ را خدمت تمامی آزادگان سرافراز و شیران بیشه شجاعت و اسوه های صبر و استقامت که یادگاران ارزشمند سال های "سخت اما غرور آفرین" میهن عزیزمان در ۸سال دفاع مقدس می باشند و خانواده محترمشان و خدمت تمامی انسان های آزاده که گوهر وجودی خود را با صبر و استقامت تعالی بخشیده اند تبریک و تهنیت عرض نموده، از درگاه حق تعالی سلامتی و توفیق برای این عزیزان خواستارم.
سرتیپ دوم ستاد امیر حسین شفیعی
انتهای پیام/
نمایش صلابت و اقتدار با بازگشت سرافرازانه آزادگان نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار