سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال خبر داد:

میزبانی قابل قبول ارومیه در مرحله مقدماتی مسابقات فوتسال مردان آسیا

1398/08/04 - 12:11 - کد خبر: 4911 نسخه چاپی

نصر: سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: میزبانی ارومیه از مرحله مقدماتی مسابقات فوتسال مردان آسیا قابل قبول است اما پخش نشدن بازی تیم ملی از شبکه ورزش جای انتقاد دارد.

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، ابراهیم شکوری امروز در گفت وگویی افزود: پخش نشدن بازی”های تیم ملی از صداوسیما و شبکه ورزش برایم عجیب بود و امیدوارم سایر رسانه”ها برای پیگیری حق این تیم و پخش بازی”ها از شبکه تخصصی ورزش تلاش کنند.

وی از مسئولان خواست به این مسئله ورود کنند زیرا پخش شدن بازی”های تیم ملی باعث حضور حامیان مالی و اسپانسرها برای حمایت از فوتسال خواهد شد؛ ضمن اینکه انگیزه بازیکنان را نیز بالا می”برد.

روز گذشته شاهد یک میزبانی باکیفیت از شهر ارومیه بودیم و از تمام مسئولان این شهر و استان و همچنین حمایت پرشور تماشاگران این شهر تشکر و قدردانی می”کنم.

وی بیان کرد: میزبانی باکیفیت شهرستان های مختلف از مسابقات بین”المللی و تیم ملی ما را در واگذاری میزبانی”ها به شهرهای دیگر تشویق می”کند و روز گذشته ارومیه نمره قبولی گرفت.

پاداش بازیکنان تیم ملی فوتسال قبل از مرحله نهایی قهرمانی آسیا پرداخت می”شود

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: تلاش خواهیم کرد تا قبل از مسابقات مرحله نهایی قهرمانی آسیا، پاداش بازیکنان تیم ملی فوتسال را پرداخت کنیم تا روحیه آنان برای مسابقات بیش از پیش بهتر شود.

شکوری همچنین اضافه کرد: برای انجام بازی”های تدارکاتی نظر کادر فنی در اولویت قرار دارد اما همه تلاش خود را به کار می”گیریم تا تیم با آمادگی کامل به مرحله نهایی مسابقات اعزام شود. 

مرحله مقدماتی مسابقات فوتسال مردان آسیا به مدت سه روز از یکم تا سوم آبان”ماه جاری با حضور تیم”های ازبکستان، تاجیکستان، نپال، افغانستان، ایران، قرقیزستان و ترکمنستان در ارومیه برگزار شد و طبق قرعه”کشی تیم”های ازبکستان، تاجیکستان، نپال و افغانستان در گروه اول و تیم”های ایران، قرقیزستان و ترکمنستان در گروه دوم به رقابت پرداختند.

روز چهارشنبه گذشته و در نخستین روز این مسابقات از ساعت ۱۳ اول آبان” ماه تاجیکستان با ۶ گل نپال را شکست داد، ازبکستان با نتیجه ۶ بر دو افغانستان را از پیش”رو برداشت و تیم ملی ایران با چهار گل ترکمنستان را مغلوب کرد.

پنج”شنبه دوم آبان” تاجیکستان با نتیجه پنج بر دو افغانستان را برد و به دور بعدی صعود کرد، تیم ملی ازبکستان چهار بر یک نپال را شکست داد و دیدار تیم”های ترکمنستان و قرقیزستان نیز با نتیجه سه بر دو  به نفع قرقیزها به پایان رسید.

دیروز سوم” آبان در روز پایانی دور مقدماتی، افغانستان ۶ بر دو نپال را برد، ازبکستان با نتیجه ۹ بر سه تاجیکستان را از پیش رو برداشت و ایران نیز هشت بر سه بر قرقیزستان پیروز شد.

انتهای پیام/

میزبانی قابل قبول ارومیه در مرحله مقدماتی مسابقات فوتسال مردان آسیا نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار