رئیس سازمان فوتبال ذوب آهن؛

حمایت از منصوریان هم حدی دارد/ هیچ گزینه‌ای برای سرمربیگری نداریم

1398/08/04 - 12:04 - کد خبر: 4909 نسخه چاپی

نصر: رئیس سازمان فوتبال باشگاه ذوب آهن با بیان اینکه حمایت از علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال این باشگاه حد و سقفی دارد

به گزارش نصر به نقل از دنیای اقتصاد،  رسول کربکندی در گفتگویی ، درباره باخت تیم فوتبال ذوب آهن به پیکان در هفته هشتم و تداوم ناکامی های ذوب آهن با علیرضا منصوریان گفت: نتایج تیم اصلا خوب نیست و هیچکس هم از آن رضایت ندارد. حتی خود کادر فنی هم از این عملکرد راضی نیست. نتایج ذوب آهن باتوجه به بازیکنانی که داریم برای باشگاه قابل پیش بینی نبوده است. اینکه تیم به نتیجه دلخواه نرسیده فکر همه را مشغول و سیستم ذوب آهن را ناراحت کرده است.

وی افزود: کاری که می توانستیم انجام بدهیم این بود که در هماهنگی با کارخانه و باشگاه به کادر فنی فرصت بدهیم. بازیکنان خوبی داریم که اگر به هماهنگی تاکتیکی برسند می توانیم نتیجه بگیریم. تا الان فعلا حمایت بوده و به کادر فنی فرصت داده ایم تا خودشان را پیدا کنند. روز گذشته تهران نبودم ولی شنیدم که تیم خوب بازی کرده است. داور هم گویا یک پنالتی برای ذوب آهن نگرفته.

 

 

رئیس سازمان فوتبال ذوب آهن تاکید کرد: شرایط تیم ما بد است ولی در داوری ها هم حقمان را نمی دهند. در بازی با سپاهان و دیگر مسابقات هم از داوری لطمه خوردیم ولی اینها توجیه نیست.  این هفته با تیم شاهین بوشهر بازی داریم. امید داریم با برد در این بازی شرایطمان خوب شود.

کربکندی با بیان اینکه به کادر فنی ذوب آهن اعتقاد دارد، گفت: من خودم مربی بوده ام و می دانم که ممکن است گاهی تیم به بن بست برسد. کادر فنی و بازیکنان خوب و شناخته شده ای داریم. فکر می کنم تیم ما بعد از شکست بدی که در هفته نخست مقابل سایپا خورد هنوز نتوانسته خودش را پیدا کند. تمام مجموعه ذوب آهن از منصوریان حمایت کرده است ولی معلوم است که این حمایت سقف و حدی دارد. اگر جایی احساس شود تیم روند خوبی را طی نمی کند تصمیمات دیگری گرفته می شود!

وی در پاسخ به این سئوال که باشگاه بازی با شاهین را هم به علیرضا منصوریان فرصت داده است؟ گفت: من هنوز با مدیرعامل باشگاه صحبت نکرده ام و ظهر امروز قرار است جلسه ای داشته باشیم. اعتقاد من این است که بازی با شاهین را هم فرصت بدهیم. قاعدتا باید در این بازی پیروز شویم و اگر نبردیم معلوم است که تیم بیمار است.

مدیر سازمان فوتبال باشگاه ذوب آهن در پایان درباره اینکه از وی و مهدی رجب زاده به عنوان گزینه های جانشینی علیرضا منصوریان یاد می شود، گفت: چون هنوز تصمیمی به تغییر سرمربی نداریم، به هیچ گزینه ای هم فکر نکرده ایم. هر مربی جدیدی هم بیاید ممکن است وقفه ای در کار ایجاد شود و بگوید که من تیم را

نبسته ام اعتقاد دارم باید صبر کنیم.

انتهای پیام/

 

حمایت از منصوریان هم حدی دارد/ هیچ گزینه‌ای برای سرمربیگری نداریم نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار