امام جمعه تبریز؛

مردم تبعات امضای برخی از معاهدات مخفیانه دولت گذشته تحمل کنند؟/ نمایندگان مجلس آیا این حجم از خاموشی در تبریز عادلانه است؟

1400/05/22 - 19:28 - کد خبر: 49003 نسخه چاپی

نصر: امام جمعه تبریز با بیان اینکه چرا باید کمبود تولید برق داشته باشیم ، گفت: چرا در 10 سال اخیر فکری برای جبران کمبود نشده است ؟ یا مردم باید تبعات امضای برخی از معاهدات مخفیانه را باید تحمل کنند؟

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در برنامه پیام جمعه اظهار داشت: علت کمبود برق هر چه که باشد نباید مردم دچار زحمت و اذیت بشوند حقیقتا مردم ایران اسلامی و مردم تبریز مردمان فداکار، صبور و نجیبی هستند و سزاوار این بی مهری و کم لطفی شرکت توزیع برق کشور نیستند. 
وی افزود: چرا باید کمبود تولید برق داشته باشیم ؟ چرا در 10 سال اخیر فکری برای جبران کمبود نشده است ؟ یا مردم باید تبعات امضای برخی از معاهدات مخفیانه را باید تحمل کنند؟
آل هاشم خاطرنشان کرد: نمایندگان محترم مردم شریف استان میزان خاموشی های تبریز را که 300 مگا وات یعنی حدود 30 درصد برق مورد نیاز است را با سایر کلانشهرها مقایسه و در این مورد از مسئولان امر سوال و پیگیری کنند و ببینند آیا این حجم از خاموشی در تبریز عادلانه است ؟
وی افزود: بنده از تلاش های شبانه روزی کارکنان شرکت برق استان چه در تولید و چه در توزیع تشکر می کنم شرکت توزیع برق کشور باید سریعا مشکلات بوجود آمده را مرتفع کند.
وی خاطرنشان کرد: ادارات و نهادهایی که بعد از ظهر تعطیل هستند چراغ های نورپردازی و نورافکن های خودشان را خاموش کنند.
انتهای پیام/
مردم تبعات امضای برخی از معاهدات مخفیانه دولت گذشته تحمل کنند؟/ نمایندگان مجلس آیا این حجم از خاموشی در تبریز عادلانه است؟ خبرگزاری فارس

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار