نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه؛

مردم گزارش حقوق های نجومی را به مجلس ارسال کنند

1400/05/20 - 19:15 - کد خبر: 48917 نسخه چاپی

نصر: نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: آحاد مردم و کارمندان و کارکنان دولت هر گونه گزارش مربوط به دریافت حقوق های نجومی را به مجلس ارسال کنند.

به گزارش نصر، حجت الاسلام محمدرضا میرتاج الدینی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگاران، افزود: مجلس و کمیسیون برنامه و بودجه در آغاز مسیر مقابله با حقوق های نجومی قرار دارد و در این زمینه ابتدا اطلاعات مربوطه را در دست جمع آوری دارد و از مردم می خواهیم هر گونه مدارک، گزارش و اطلاعات در این خصوص را به کمیسیون ارسال کنند.
وی با بیان اینکه کمیسیون برنامه و بودجه بررسی های حقوقی و زمینه ساز حقوق های نجومی را شروع کرده است، اظهار داشت: ما به دنبال بسته شدن مسیرها و مجراهای قانونی حقوق های نامتعارف هستیم که در این زمینه به شدت نیازمند همکاری مردم و صاحب نظران هستیم.
میرتاج الدینی ادامه داد: چنانچه در بررسی ها مشخص شود خلاء های قانونی در این رابطه وجود دارد مجلس شورای اسلامی در سریعترین زمان به موضوع ورود پیدا کرده و با مصوبات خود تلاش خواهد کرد مانع این اقدامات شود.
وی گفت: کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گزارش های مربوط به گذشته و نحوه معرفی آنها به قوه قضائیه و نام افراد و تعداد آنها را بررسی خواهد کرد.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: چنانچه در ماه های پایانی دولت قبلی دریافت حقوق های نامتعارف در تعدادی از دستگاه های اجرایی صورت گرفته باشد نیز در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به دقت بررسی خواهد شد.
انتهای پیام/
مردم گزارش حقوق های نجومی را به مجلس ارسال کنند خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار