مدیرکل کمیته امداد استان؛

طرح اطعام و احسان حسینی در آذربایجان‌شرقی اجرا می‌شود

1400/05/20 - 14:08 - کد خبر: 48914 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌شرقی گفت: همزمان با ماه محرم و صفر طرح اطعام و احسان حسینی با هدف توزیع ۱۷۰ هزار غذای گرم و ۸۱ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان‌شرقی اجرا می‌شود.

به گزارش نصر، محمد کلامی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به اجرای این طرح،  اظهار کرد: کمیته امداد در ماه محرم و صفر سعی دارد نذورات مردمی را به سمت محرومیت زدایی سوق دهد.
وی، پخت و توزیع غذای گرم بین نیازمندان را از جمله اهداف طرح اطعام حسینی برشمرد و افزود: با همراهی مردم و خیران ۱۷۰ هزار پرس غذای گرم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی بین نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد استان توزیع می شود.
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی با اشاره به اجرای طرح احسان حسینی گفت: در طول ماه محرم و صفر ۸۱ هزار بسته معیشتی هر کدام به ارزش ریالی سه میلیون ریال بین خانوارهای مددجو توزیع می شود.
وی خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری از جمله اهداف برجسته این دو طرح بوده و کمیته امداد می کوشد تا با متنعم ساختن سفره نیازمندان در ماه عزای سیدالشهدا (ع)، بین فرهنگ عاشورا و عواطف خانوارهای محرومان پیوند ایجاد کند.
کلامی ادامه داد: با برقراری ارتباط بین کمیته امداد استان و هیئات عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، احسان و نذورات مردمی در ماه های محرم و صفر صرف معیشت نیازمندان می شود.
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: مردم نیک اندیش استان می توانند با شماره گیری کد *۸۸۷۷*۰۴۱# از طریق تلفن همراه و واریز آنی کمک های نقدی خود، در این خیر کثیر سهیم شوند.
انتهای پیام/
طرح اطعام و احسان حسینی در آذربایجان‌شرقی اجرا می‌شود خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار