فرمانده انتظامی شهرستان اهر خبرداد:

دستگیری ۸ نفر از اراذل و اوباش شناسنامه‌دار در اهر

1400/05/19 - 13:53 - کد خبر: 48870 نسخه چاپی

نصر: فرمانده انتظامی شهرستان اهر از دستگیری ۸ نفر از اراذل و اوباش شناسنامه‌دار و با سابقه در اهر خبر داد.

به گزارش نصر، قدرت آقاپور ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران در تشریح درگیری‌های اخیر در پارک شیخ شهاب‌الدین اهری و خیابان رسالت گفت: اخیراً در پارک شیخ شهاب‌الدین اهری ۵ تَن اقدام به مزاحمت به نوامیس مردم کرده بودند و مأموران مستقر متوجه مزاحمت می‌شوند، سپس اقدام به بازداشت مزاحمین نموده بودند.
وی ادامه داد: اما این پنج نفر که ۲ نفر از آن‌ها جزو اراذل و اوباش شناسنامه‌دار و سابقه‌دار بودند پس از دعوت به آرامش اقدام به درگیری با مأموران نیروی انتظامی می‌کنند؛ در این میان ۲ تَن مأموران نیروی انتظامی با قمه را حین مأموریت مجروح کردند.
آقاپور ادامه داد: بلافاصله پس از درگیری طی اقدامات پلیسی ۴ نفر از مخلان نظم عمومی در همان ساعت بازداشت شدند و یک نفر که متواری شده بود با اقدامات اطلاعاتی شناسایی و دستگیر شد.
وی ابراز داشت: همچنین در ماجرای درگیری خیابان رسالت؛ ۳ تَن که برای عرض اندام کردن نسبت به ایجاد مزاحمت برای شهروندان نموده بودند و حتی مقابل خودروها را مسدود کرده بودند بازداشت شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان اهر گفت: از مجموع ۸ نفر بازداشتی به جرم ایجاد مزاحمت به نوامیس مردم و اخلال در نظم عمومی بازداشت شده‌اند ۴ نفر جزو اراذل و اوباش شناسنامه‌دار و دارای سابقه‌ی محکومیت هستند.
وی ادامه داد: پلیس برای مقابله با اراذل و اوباش و مخلان نظم عمومی لحظه‌ای درنگ نمی‌کند و به جوانانی که قصد خودنمایی و عرض اندام را دارند هشدار می‌دهم دست از پا خطا کنند بی‌درنگ بازداشت می‌کنیم.
انتهای پیام/
 دستگیری ۸ نفر از اراذل و اوباش شناسنامه‌دار در اهر خبرگزاری مهر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار