رییس دانشگاه پیام نور تبریز؛

دانشگاه پیام نور تبریز رتبه اول آموزش الکترونیک کشور را کسب کرد

1400/05/12 - 11:55 - کد خبر: 48439 نسخه چاپی

نصر: رییس دانشگاه پیام نور تبریز گفت: این دانشگاه رتبه نخست کشوری آموزش الکترونیک در سال تحصیلی ۱۴۰۰ - ۱۳۹۹ را در بین دانشگاه‌های پیام نور کشور کسب کرده است.

به گزارش نصر، داود فضلی روز سه شنبه در گفت و گویی اظهار کرد: دانشجویان و استادان این واحد توانستند در دوران شیوع کرونا به خوبی با فنون و روش های ارتباط الکترونیکی آشنا شوند و کیفیت آموزشی خوبی ارایه دهند بر این اساس ۱۵۰هزار کلاس مجازی و سه میلیون نفر آزمون آنلاین در ترم تحصیلی گذشته برگزار شد.  
 وی با اشاره به این که اکنون هشت هزار دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در این مرکز دانشگاهی تحصیل می کنند، گفت: این دانشجویان در بیش از ۵۰ رشته در مقطع کارشناسی و گروه های آزمایشی علوم انسانی، فنی و مهندسی، علوم تجربی و هنر تحصیل می کنند و امسال نیز داوطلبان می توانند برای ثبت نام و انتخاب رشته از تاریخ ۱۴ تا ۲۰ مرداد به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و جهت ثبت نام اقدام کنند.
 فضلی همچنین یادآور شد: در این دانشگاه تحصیل همزمان در ۲ رشته ممکن بوده و امکان تغییر رشته، امکان انتخاب شهر دلخواه برای آزمون های پایان ترم حضوری، اخذ مرخصی تحصیلی برای مشمولین در اولین نیمسال تحصیلی و مکان برگزاری کلاس های آموزشی به صورت مجازی و حضوری وجود دارد.
وی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۲۰ هزار دانش آموخته از دانشگاه پیام نور تبریز فارغ التحصیل شده اند، اظهار کرد: بر اساس آمار سنوات قبل مرکز تبریز در رشته های پذیرش با آزمون و بدون آزمون بیش از سه هزار دانشجو ظرفیت وجود داشته است. 
انتهای پیام/
دانشگاه پیام نور تبریز رتبه اول آموزش الکترونیک کشور را کسب کرد خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار