محمدرضا گرایی؛

قول می‌دهم بهترین کشتی عمرم را بگیرم/ از باخت برادرم ناراحتم اما ذهنم خراب نشد

1400/05/12 - 10:41 - کد خبر: 48427 نسخه چاپی

نصر: کشتی گیر وزن 67 کیلوگرم المپیکی ایران گفت: قول می دهم بهترین کشتی های عمرم را بگیرم و خوش رنگ ترین مدال را کسب کنم.

به گزارش نصر، محمدرضا گرایی پس از صعود به نیمه نهایی کشتی فرنگی بازی های المپیک توکیو گفت: دو کشتی گرفتم که اولی با  کشتی گیر کلمبیا بود. او خیلی بد بدن بود  اما توانستم شکستش بدهم.  کشتی دوم  من نیز با استابلر آلمانی کشتی گیر  عنوان دار مسابقات جهانی بود که از سد او هم گذشتم.
عصر برای صعود به فینال با نماینده گرجستان  کشتی دارم که باید شکستش بدهم. البته سابقه شکست دادن او را در مسابقات جهانی دارم، امیدوارم عصر هم بتوانم او را شکست بدهم و صعود کنم، سپس در فینال هم کشتی خوبی برای مردم بگیرم.
گرایی در پاسخ به این پرسش که چقدر تلاش کرد تا شکست روز گذشته برادرش تاثیر منفی روی روحیه او نگذارد، تاکید کرد: از روز اول که وارد دهکده شدم، برنامه و هدف های خودم را داشتم. کشتی با مجارستان را  از دست محمد علی در آوردند و باخت. به هر حال برادرم  است و ناراحت شدم اما این اتفاق  ذهنم را خراب نکرد چون هدف های خودم را دارم و هنوز هیچ چیزی تمام نشده است و تلاش می کنم نماینده گرجستان را شکست بدهم.
او در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه قول مدال می دهد یا خیر، تصریح کرد: قول می‌دهم با تمام توانم، بهترین کشتی های عمرم را بگیرم و خوش رنگ ترین مدال را برای کاروان ایران به دست بیاورم.
انتهای پیام/
قول می‌دهم بهترین کشتی عمرم را بگیرم/ از باخت برادرم ناراحتم اما ذهنم خراب نشد خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار