مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی خبر داد:

پرداخت۱۰میلیون کمک بلاعوض به خانواده‌های دارای متوفی کرونایی

1400/05/12 - 09:20 - کد خبر: 48422 نسخه چاپی

نصر: مدیر کل کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: کمیته امداد استان، مبلغ ۱۰ میلیون تومان کمک بلاعوض به خانواده‌های دارای متوفی کرونایی پرداخت می کند.

به گزارش نصر، محمد کلامی در گفت و گو با خبرنگار گفت: کمیته امداد بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری، توزیع بسته‌های معیشتی را در اولویت‌های کاری خود قرار داده و از این رو، کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در طی سال گذشته و در سال جاری به توزیع بسته‌های معیشتی و غذای گرم اقدام کرده است.
مدیر کل کمیته امداد آذربایجان شرقی هزینه‌های جاری برای توزیع بسته‌های معیشتی را در دو سال اخیر، بیش از ۲۰ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: کمیته امداد استان، همزمان با شیوع ویروس کرونا، توزیع بسته‌های بهداشتی به خانوارهای تحت پوشش نیز را در اولویت کاری خود قرار داده است.
وی بیان کرد: هم‌چنین کمیته امداد استان آذربایجان شرقی، مبلغ ۱۰ میلیون تومان کمک بلاعوض به خانواده‌های دارای متوفی ناشی از ویروس کرونا اختصاص داده است.
کلامی گفت: اگر چه رویکرد کمیته امداد استان بعد از ماه مبارک رمضان به سمت توزیع جهیزیه و ساخت مسکن است، اما با فرا رسیدن ماه عزاداری اباعبدالله الحسین، مجدداً برنامه‌های معیشتی به صورت گسترده از سر گرفته خواهد شد.
انتهای پیام/
پرداخت۱۰میلیون کمک بلاعوض به خانواده‌های دارای متوفی کرونایی خبرگزاری مهر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار