خبر/

کمالوند: با کمک هواداران اقتدار را به تراکتور باز می گردانم

1400/05/10 - 11:44 - کد خبر: 48313 نسخه چاپی

نصر: سرمربی تیم فوتبال تراکتور خطاب به هواداران اعلام کرد: با کمک شما اقتدار را به تیم محبوبم بر می گردانم و دوباره پیراهن مقدس این تیم را تن کسانی می کنم که ذره ذره وجودشان عشق، غیرت و تعصب نسبت به تراکتور محبوب همه باشد.

به گزارش نصر، فراز کمالوند پس از توافق با باشگاه فرهنگی - ورزشی تراکتور برای سکانداری سرخپوشان تبریز در فصل آینده لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور در یادداشتی نوشت: 
«کم و بیش، ده سال گذشت از روزگاری که با خوشی شما، خوش تر از همه بودم انگار، شاخ و برگ خوشی های ما، در هم تنیده است.

آن سالها در همان بدو ورود به لیگ برتر با تعدادی جوان گمنام والبته غیرتمند تنها یک امتیاز برای کسب سهمیه آسیا کم آوردیم ، در حالی که شما پرشورها کاری کردید که بعد از صعود به جای تثبیت در لیگ برتر به آسیا نگاه کنیم اما پس از آن استادیومی که در روزهای یخ زده تبریز هم ساعت ها قبل از بازی مملو از شما بود، روز به روز خلوت تر شد.

شاید خیلی ها علت را نمی دانستند اما من که حالا دیگر وصله تن شما شده بودم به خوبی می دانستم که شما چه می خواهید و حالا برای تحقق همان خواسته ها بازگشته ام؛

شما بهتر از همه می دانید که هیچ زمانی خلف وعده نکرده ام...در این سال ها، سه بار، تا شهر دلبستگی هایم پرواز کردم و در آستانه پذیرفتن هدایت تیم محبوبم بودم اما چون چمدان عزت جا مانده بود، برگشتم.
بعد از ده سال، برگشته ام به خانه اولم تا دوباره رقص خنده را روی سکوها نقاشی کنیم. البته فقط تنم را برده بودم. ترجیحم این بود تا دلم پیش شما امانت باشد تا امروز که بنا است دوباره غوغا کنیم.
امروز هم، دلم خوش است به لطف خدا و همان حمایت غیرتمندانه شما
اگر قابل باشم؛ این دو را به هم گره می زنم تا باز هم، روی ابرها همدیگر را ببینیم.
این بار، طوفان ما .. نه تنها لیگ کشورمان خواهد بود، بلکه این بار آسیا را نیز، به هم‌ خواهد ریخت. بگردند تا بگردیم».
فراز کمالوند، سرمربی نام آشنا و محبوب تیم فوتبال تراکتور بعد از ۱۰ سال دوری از تبریز، روز گذشته برای سکانداری این تیم در فصل آینده لیگ برتر فوتبال کشورمان با مدیران آن توافق کرد. 
تراکتور فصل جاری لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور را با ۴۵ امتیاز و رتبه چهارمی به پایان برد و برای کسب سهمیه آسیا باید منتظر پلی آف باشد.  
فراز کمالوند در فصل ۱۳۸۸–۱۳۸۷ سرمربیگری باشگاه فوتبال تراکتورسازی تبریز را پذیرفت و با دست یابی به قهرمانی لیگ آزادگان با این تیم توانست با تکرار افتخاراتش برای خود این تیم را پس از ۸ سال انتظار راهی لیگ برتر فوتبال کند؛ وی در سه فصل حضور در تراکتور نتایج درخشانی کسب کرد و در سال ۱۳۸۹ برای کسب سهمیه آسیایی آن‌ها یک امتیاز کم آورد.
کمالوند در سال ۱۳۹۰ از تراکتور، کنار گذاشته شد و امیر قلعه نوعی جانشین وی شد، اما او بار دیگر در سال ۱۳۹۱ بار دیگر به تبریز برگشت و مربیگری تیم شهرداری تبریز را برعهده گرفت.
وی پس از سه سال دوباره سکان هدایت یک تیم تبریزی و این بار گسترش فولاد تبریز را بر عهده گرفت و بعد از سه فصل، به تیم صنعت نفت آبادان پیوست.
انتهای پیام/
کمالوند: با کمک هواداران اقتدار را به تراکتور باز می گردانم خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار