فرماندار شهرستان کلیبر خبر داد:

اختصاص بیش از ۵۸۷ میلیارد ریال اعتبار به کلیبر در سال جاری

1400/05/03 - 13:11 - کد خبر: 47957 نسخه چاپی

نصر: فرماندار کلیبر از ابلاغ بیش از ۵۸۷ میلیارد ریال اعتبار به شهرستان کلیبر در سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: امسال از محل اعتبارات ملی و استانی در مجموع ۵٨ میلیارد و ٧٨۶میلیون تومان اعتبار برای طرح‌های عمرانی، خدماتی و غیره این شهرستان اختصاص یافته است.

به گزارش نصر، عدالت حاجی پور در جمع مسئولان شهرستان کلیبر، اظهار کرد: امسال میزان اعتبارات ملی و استانی نسبت به سال پیش افزایش دو برابری دارد.
وی افزود: از مجموع اعتبار اختصاص یافته برای سال٩٩ مبلغ ۴۴ میلیارد و ٣۶٩ میلیون تومان جذب شهرستان شده که از این مقدار مبلغ ۱۲۵ میلیارد ریال آن به توسعه و تکمیل طرح های آبرسانی شهرستان تخصیص یافته است.
وی گفت: امسال نیز از مجموع اعتبارات ملی، استانی و سایر منابع که به شهرستان کلیبر اختصاص یافته، مبلغ  ۳۳۸ میلیارد ریال برای توسعه‌ی راه روستایی، ۱۳۰ میلیارد ریال برای توسعه‌ی عمران روستایی، ۹۲ میلیارد ریال برای ایجاد زیر ساخت گردشگری از محل منابع شهرستانی و سفر وزیر گردشگری، ۳۰ میلیارد ریال برای تکمیل ساخت مجتمع فرهنگی، ۱۵۰ میلیارد ریال برای تکمیل طرح های آبرسانی، ۱۳ میلیارد ریال برای توسعه و عمران شهر کلیبر و آبش احمد، و غیره در نظر گرفته شده است.
انتهای پیام/
اختصاص بیش از ۵۸۷ میلیارد ریال اعتبار به کلیبر در سال جاری خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار