با رای اکثریت آرا؛

رئیس اتحادیه کفاشان تبریز به عنوان عضو هیئت مدیره کنسرسیوم صنعت کفش ایران شد

1400/04/30 - 22:00 - کد خبر: 47804 نسخه چاپی

نصر: با برگزاری انتخابات به صورت آنلاین با شرکت روسای اتحادیه های کفش سراسر کشور، علیرضا جباریان فام رئیس اتحادیه کفاشان، پستاسازان و سراجان کلانشهر تبریز با کسب اکثریت آرا به عنوان عضو هیئت مدیره کنسرسیوم صنعت کفش ایران انتخاب شد.

به گزارش نصر، در این انتخابات که با شرکت گسترده روسای اتحادیه های کفش سراسر کشور در سه بخش اتحادیه های صنفی – تولیدکنندگان و تشکلهای صنفی بود، علیرضا جباریان فام رئیس اتحادیه کفاشان، پستاسازان و سراجان کلانشهر تبریز و آرش نامی مدیرعامل شرکت دانش بنیاد رسام پلیمر نامی تبریز با کسب اکثریت آرای به عنوان عضو هیئت مدیره کنسرسیوم صادرات کفش ایران انتخاب شدند.
بر اساس این گزارش: مسعود بنابیان رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان استان آذربایجان شرقی نیز به عنوان رئیس کمیسیون چرم – رحیم یوسف زاده رئیس انجمن کفش تبریز به عنوان رئیس کمیسیون صادرات و مسعود مودتی به عنوان عضو کمیسیون چرم، مواد اولیه و منسوجات چرمی این کنسرسیوم انتخاب شدند.
این گزارش می افزاید: در این انتخابات نمایندگان اتحادیه ها و تشکلهای صنفی و تولیدکنندگان استان آذربایجان شرقی با کسب دو نفر در ترکیب هیئت مدیره و کسب ریاست دو کمیسیون و عضویت در یک کمیسیون خوش درخشیدند.
شایان ذکر است: کنسرسیوم صادراتی صنعت کفش ایران برای اولین بار در کشور تشکیل گردیده که دارای 7 نفر هیئت مدیره و کمیسیون های تخصصی می باشد و در جهت ایجاد بسترهای لازم برای کسب بازارهای جدید و رسیدن به صادرات تلاش خواهد کرد.
انتهای پیام/
رئیس اتحادیه کفاشان تبریز به عنوان عضو هیئت مدیره کنسرسیوم صنعت کفش ایران شد نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار