خبر/

واکنش سریع آتش نشانان در اطفاء حریق کارگاه صافکاری

1400/04/30 - 18:04 - کد خبر: 47801 نسخه چاپی

نصر: صبح امروز با گزارش مشاهده آتش و دود داخل کارگاه صافکاری در مسیر دروازه تهران از سوی شهروندان به سامانه ۱۲۵ ، آتش نشانان همیشه آماده ایستگاه شماره پنج به محل حادثه اعزام شدند.

به گزارش نصر، آتش پاد سوم مهندس اکبر دشتی معاون عملیات سازمان آتش نشانی تبریز با اعلام این خبر گفت: صبح امروز یک دستگاه خودرو سواری در داخل کارگاه صافکاری واقع  در دروازه تهران طعمه حریق شده بود که دود و آتش حاصل از حریق، شهروندان حاضر در محل  را جلب توجه و با اطلاع رسانی بموقع این حادثه به سازمان آتش نشانی موجب اعزام سریع آتش نشانان به محل وقوع حادثه شد.
وی ادامه داد: در این آتش سوزی قسمتی از یک دستگاه خودرو سواری ماکسیما طعمه حریق شده بود که آتش نشانان با اقدام بموقع این آتش سوزی را مهار و از سرایت حریق به سایر خودروهای پارک شده در  کارگاه پیشگیری کردند.
معاون عملیات سازمان آتش نشانی تبریز با اشاره به اینکه روشن ماندن هر گونه لوازم گاز سوز، چراغ نفتی و برقی و .... می تواند عامل بروز آتش سوزی ها باشد افزود؛

بی احتیاطی و سهل انگاری عامل اصلی در بروز آتش سوزی محیط های کارگاهی است و از این رو انتظار می‌رود مسولین کارگاه ها آموزش های کافی ایمنی را برای افراد کارگاه برگزار نمایند.
انتهای پیام/
واکنش سریع آتش نشانان در اطفاء حریق کارگاه صافکاری نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار