معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان:

بهسازی و روکش آسفالت ۱۱ جاده آذربایجان‌شرقی در حال اجراست

1400/04/29 - 14:49 - کد خبر: 47757 نسخه چاپی

نصر: معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: بهسازی و روکش آسفالت ۱۱ جاده شریانی و مهم استان در حال اجراست.

به گزارش نصر، غلامرضا رسول زاده روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این عملیات در جاده های مرند- ایواوغلی، مرند- جلفا، آذرشهر- عجب شیر، مراغه- هشترود، میانه- هشترود و آزادراه تبریز- زنجان در قالب لکه گیری و پایانه بار تبریز، بستان آباد- تبریز، یامچی- یکانات، نوارمرزی و تبریز-  اهر در قالب روکش آسفالت در حال اجراست.
وی اظهار؛vn: تاکنون طول روکش آسفالت و لکه گیری انجام شده در این جاده ها بیش از ۴۵ کیلومتر بوده و کل تناژ آسفالت مصرف شده در آن ها ۴۶ هزار و ۱۹۷ تن است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: از ابتدای سال جاری ۵۷ کیلومتر از جاده های مختلف استان نیز درزگیری شده است.
رسول زاده ادامه داد: در این مدت یک هزار و ۵۶ کیلومتر اصلاح شیب شیروانی، ۲ هزار و ۲۳۷ کیلومتر شانه سازی، ۴۸۷ کیلومتر بهسازی مسیر و سه هزار و ۸۰ کیلومتر تیغ زنی و تسطیح راههای شنی در جاده های مختلف استان برای نگهداری و ارتقای ایمنی تردد راههای استان انجام شده است.
انتهای پیام/
بهسازی و روکش آسفالت ۱۱ جاده آذربایجان‌شرقی در حال اجراست خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار