به منظور تأمین امنیت شهرک نشینان؛

پهپادهای رژیم صهیونیستی بر فراز «مسجدالاقصی» به پرواز درآمدند

1400/04/28 - 14:14 - کد خبر: 47696 نسخه چاپی

نصر: پهپادهای رژیم صهیونیستی به منظور تأمین امنیت شهرک‌نشینان برای یورش به «مسجدالاقصی» بر فراز این مسجد به پرواز درآمدند.

به گزارش نصر، پهپادهای رژیم صهیونیستی به صورت گسترده بر فراز مسجدالاقصی به پرواز درآمدند. منابع رسانه‌ای اعلام کردند که هدف صهیونیست‌ها از این اقدام تأمین امنیت شهرک‌نشینان برای یورش به مسجدالاقصی است.
بر اساس این گزارش، این اقدام صهیونیست‌ها در حالی انجام می‌شود که طی روزهای اخیر حملات شهرک‌نشینان به مسجدالاقصی بیش از پیش گسترش یافته است. گروه‌های مقاومت به رژیم صهیونیستی در خصوص تشدید تنش‌ها در قدس اشغالی و مسجدالاقصی هشدار داده‌اند.
روز گذشته «طارق سلمی» سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین به رژیم صهیونیستی درباره اقداماتش در مسجدالاقصی هشدار داد. سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در این زمینه گفت: رژیم صهیونیستی با تعرضات و حملات اخیر خود به مسجدالاقصی تلاش دارد خود را به عنوان طرف پیروز در قدس اشغالی جلوه دهد.
طارق سلمی در ادامه یادآور شد: صهیونیست‌ها تلاش می‌کنند موازنه قدرت را به نفع خود تغییر دهند. واقعیت این است که گروه‌های مقاومت فلسطین حوادث مسجدالاقصی را از نزدیک دنبال می‌کنند و با قدرت به حملات و تعرضات آنها پاسخ خواهند داد.
وی افزود: مقاومت می‌تواند در زمان و مکان مناسب به رژیم صهیونیستی که در واقع مسئول تشدید اوضاع در قدس اشغالی است، واکنش نشان دهد. مقاومت، نتانیاهو را ساقط کرد و امروز نیز قادر است تا دیگر ژنرال‌های رژیم صهیونیستی را ساقط نماید.
انتهای پیام/
پهپادهای رژیم صهیونیستی بر فراز «مسجدالاقصی» به پرواز درآمدند خبرگزاری مهر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار