مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز؛

برای اتمام پروژه متروی تبریز هزار میلیارد تومان اعتبار لازم است

1398/08/02 - 13:59 - کد خبر: 4768 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز از صرف اعتباری بالغ بر دو هزار میلیارد تومان برای پروژه قطار شهری تبریز در طول ۱۸ سال گذشته خبر داد و گفت: در صورت تخصیص هزار میلیارد تومان، پروژه تکمیل می‎شود.

به گزارش نصربه نقل از ایسنا، مصطفی مولوی در گفت”وگویی اظهار کرد: خط یک متروی تبریز دارای ۱۸ ایستگاه بوده و در سه فاز کار شده است، ایستگاه”های یک تا ۱۱ هر یک نواقصی مثل نداشتن پله و تهویه دارند که به مرور در حال برطرف شدن است.

وی اضافه کرد: پروژه بهره”برداری از مترو زمان”بر بوده و نمی”توان تا زمان تخصیص کامل بودجه یا برطرف شدن تمامی مشکلات پروژه منتظر ماند، از این رو این نوع از پروژه”ها به تدریج به بهره”داری می”رسند.

وی ادامه داد: امیدواریم تا پایان سال جاری، خط یک مترو به ایستگاه پایانی” (لاله) برسد تا همشهریان غرب تبریز نیز از نعمت مترو بهره”مند شوند.

مولوی با بیان اینکه خط دو قطار شهری تبریز نیز در مرحله حفاری است، گفت: خط دو از قراملک آغاز شده و با عبور از مقابل نمایشگاه بین”المللی تبریز در شهرک خاوران پایان می یابد.

وی افزود: خط سه هم از ترمینال شروع و به مقابل بیمارستام عالی نسب تبریز ختم شده و خط چهار نیز از میدان آذربایجان آغاز و به صورت رینک به یوسف آباد ختم می†شود.

مدیرعامل قطار شهری تبریز در پایان، رضایت یک مدیر از عملکردش را نقطه سقوط او عنوان کرد و متذکر شد: باید تلاش کنیم تا عملکرد بهتری در مقایسه با وضعیت کنونی”مان داشته باشیم.

انتهای پیام/

برای اتمام پروژه متروی تبریز هزار میلیارد تومان اعتبار لازم است نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار