مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی؛

محدودیت ترافیکی در محور قدیم تبریز- زنجان اعمال می‌شود

1400/04/27 - 15:13 - کد خبر: 47635 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: از ۱۰ مرداد تا پایان شهریور ماه محدودیت برای تردد خودروهای سنگین از جاده قدیم تبریز- زنجان اعمال می‌شود.

به گزارش نصر، اروجعلی علیزاده روز یکشنبه در حاشیه کمیسیون مدیریت اجرایی ایمنی حمل و نقل استان در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: این محدودیت ترافیکی با توجه به افزایش ترافیک و میزان تصادفات در محور تبریز- بستان آباد-  میانه- سرچم جهت کاهش تصادفات جاده ای اعمال می شود.
وی ادامه داد: اقدامات لازم جهت اطلاع رسانی تا ۱۰ مرداد انجام خواهد شد و با اعمال محدودیت ها خودروهای سنگین به سمت آزاد راه هدایت می شوند.
علیزاده گفت: همچنین با توجه به افزایش ۱۴ درصدی تصادفات جاده ای استان در سه ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته مصوب شد گشت های نامحسوس و حضور پلیس در محورهایی که تصادفات بیشتر است افزایش یابد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه ۱۵ مجموعه دولتی و غیردولتی در مدیریت صحنه تصادفات مشارکت می کنند و فرماندهی صحنه برعهده پلیس راه است، گفت: سایر مجموعه های استان نیز موظف شدند نسبت به تامین و تجهیز خودروهای  مورد نیاز برای گشت نامحسوس پلیس راه اقدام کنند.
وی اظهار کرد: در این جلسه ساماندهی سرویس های اتوبوسی کارخانه ها و دانشگاه های خارج از شهر در دستور کار قرار گرفت تا شاهد تصادفات ناوگان اتوبوسی در جاده های بین شهری نباشیم.
انتهای پیام/
محدودیت ترافیکی در محور قدیم تبریز- زنجان اعمال می‌شود خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار