گامی فراتر از تعهدات شرکت گاز آذربایجان شرقی در تحقق شاخص های گازرسانی

1400/04/26 - 11:43 - کد خبر: 47547 نسخه چاپی

نصر: در سال 99، گامی فراتر از تعهدات شرکت در تحقق شاخص های گازرسانی برداشته شده است.

به گزارش نصر، سیّدرضا رهنمای توحیدی، مدیرعامل شرکت گاز  استان آذربایجان شرقی در حاشیه نشست مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت که در سالن کنفرانس شهید باهنر ساختمان ستاد برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار کرد: به گواهی آمار، این شرکت ضمن تحقق تمامی تعهدات گازرسانی، با سبقت عملکرد اجرایی بر برنامه های پیش بینی شده، نقش مهّمی در توسعه هرچه بیشتر خطّه آذربایجان ایفا کرده است.
وی ادامه داد: در سایه برنامه‌ریزی مدوّن و اهتمام هرچه بیشتر در خدمات‌رسانی مطلوب و مستمر به هم استانی‌های عزیز، در تمامی حوزه های اجرایی اعم از شبکه گذاری، نصب انشعاب، پذیرش مشترک جدید و انعقاد قرارداد گازرسانی به صنایع در سال 99، عملکردی فراتر از تعهدات داشته ایم.
توحیدی تصریح کرد: متراژ شبکه‌گذاری مورد تعهد 900 کیلومتر بوده که بیش از 960 کیلومتر اجرا شده و از 11 هزار انشعاب مورد تعهد، 11 هزار و 758 انشعاب نصب شده و از 37 هزار اشتراک‌پذیری تعهد شده، 45 هزار و 767 مشترک پذیرش گردیده است.
مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی با اشاره به وضعیت مطلوب خدمات گازرسانی در استان خاطرنشان کرد: بحمدلله به رغم تمامی مشکلات و چالش های پیش رو، اعم از محدودیت منابع مالی، افزایش هزینه های کالا و اجرا، تحریم اقلام وارداتی و ... با تکیه بر توان داخلی، هیچ خللی در روند اجرای پروژه های گازرسانی نداشته ایم.   
انتهای پیام/
گامی فراتر از تعهدات شرکت گاز آذربایجان شرقی در تحقق شاخص های گازرسانی نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار