مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا؛

پیروزی فوتسالیست‌های ایران مقابل ترکمنستان

1398/08/02 - 10:02 - کد خبر: 4733 نسخه چاپی

نصر: ملی‌پوشان فوتسال ایران در مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا مقابل ترکمنستان به برتری رسیدند.

به گزارش نصر به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتسال ایران در نخستین بازی خود در مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا از ساعت ۱۸ دیروز در ارومیه مقابل ترکمنستان به میدان رفت و به پیروزی چهار بر صفر رسید.

ناظم الشریعه در این دیدار که در سالن غدیر ارومیه برگزار شد مسعود محمدی، مهدی کریمی، حمید احمدی، اصغر حسن زاده و مهدی جاوید را در ترکیب ابتدایی قرار داد. در نیمه اول جدا از اینکه چند بار دیرک دروازه ترکمنستان لرزید، اصغر حسن زاده و مهدی جاوید برای ایران گلزنی کردند.

در نیمه دوم هم روند برخورد توپ به دیرک دروازه ترکمنستان ادامه داشت با این حال ضربه طاها نعمتیان پس از برخورد به تیرک به بازیکن ترکمنستان خورد تا گل سوم تیم ملی به ثمر برسد. مهدی کریمی نیز زننده گل چهارم ایران بود تا بازی با همین نتیجه خاتمه یابد.

در این بازی حدود دو هزار نفر در سالن برگزاری مسابقه حاضر بودند و بانوان نیز همچون میزبانی”های اخیر بین المللی در شهر ارومیه، حضور پرشوری داشتند و حدود ۳۰۰ نفر از بانوان این دیدار را در سالن غدیر تماشا کردند.

از دیگر نکات جالب در این بازی آنکه به عکاسان اجازه عکاسی تنها در دو نقطه خاص داده شد و حتی مسئولان برگزاری بر قانونی بودن این حرکت پافشاری داشتند.

تیم ایران در دومین بازی خود در این پیکارها از ساعت ۱۸ روز جمعه سوم آبان ماه به مصاف قرقیزستان می رود.

انتهای پیام/

پیروزی فوتسالیست‌های ایران مقابل ترکمنستان نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار