استاندار آذربایجان شرقی:

سیستم آموزشی باید با علوم جدید هماهنگ باشد

1400/04/21 - 16:53 - کد خبر: 47320 نسخه چاپی

نصر: استاندار آذربایجان شرقی بر نقش آموزش در بهبود امور مدیریتی در دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد و گفت: سیستم آموزشی باید با علوم جدید هماهنگ بوده و خود را متناسب با تحولات، به‌روزرسانی کند.

به گزارش نصر، محمدرضا پورمحمدی در آئین تجلیل از مدیران مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز، با بیان این‌که آموزش، تعطیلی بردار نیست، افزود: همه مدیران در سطوح مختلف باید همواره از یافته‌های جدید علمی بهره ببرند و متناسب با تغییرات و تحولات حوزه کاری خود آموزش ببینند.
وی با تاکید بر این‌که توانایی آموختن و یاد گرفتن از تعاریف سواد در دنیای امروزی است، گفت: ارائه آموزش‌های تخصصی به تناسب وظایف و ماموریت‌های هر سازمان ضروری است و مراکز علمی کاربردی این ظرفیت را دارند.
وی هم‌چنین از تلاش‌ها و خدمات مدیران، کارکنان و اساتید مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز که به عنوان یکی از ۱۰ مرکز برتر علمی و کاربردی در سطح کشور شناخته شده‌اند، قدردانی کرد.
حمیدرضا قاسم‌زاده، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی هم در این مراسم گفت: عمده مشکلات مربوط به تخلفات اداری، ناشی از عدم آشنایی مدیران و کارکنان با قوانین و مقررات است که ارائه آموزش‌های کاربردی می‌تواند این خلاء را پر کند.
ایرج شهین باهر، شهردار تبریز هم با تاکید بر نقش آموزش در بهبود روند تصمیم‌گیری در حوزه مدیریت شهری، خواستار الزام اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا به سپری کردن دوره‌های آموزشی مرتبط شد.
رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز نیز از ارائه آموزش‌های مدیریتی به کلیه شهرداران و ۲۳۰۰ نفر از دهیاران، بخشداران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای استان در این مرکز خبر داد و گفت: این مرکز براساس ارزیابی انجام ‌گرفته میان ۴۷۸ مرکز آموزش علمی کاربردی در سطح کشور، در سال گذشته و امسال به عنوان یکی از ۱۰ مرکز برتر انتخاب شده است.
به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی،‌در این مراسم با اهدای لوح سپاس از سوی استاندار آذربایجان شرقی از مدیران و کارکنان مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز تجلیل شد.
انتهای پیام
 سیستم آموزشی باید با علوم جدید هماهنگ باشد خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار