در دیدار وزیر دادگستری؛

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی: سازمان تعزیرات نقش موثرتری در تنظیم بازار ایفا کند

1400/04/21 - 13:22 - کد خبر: 47304 نسخه چاپی

نصر: رییس جمهوری منتخب در دیدار وزیر دادگستری گفت: سازمان تعزیرات باید با همکاری دستگاه‌های نظارتی نقش موثرتری در تنظیم بازار و برقراری ثبات و آرامش در معیشت و سفره مردم ایفا کند.

به گزارش نصر، سید علیرضا آوایی وزیر دادگستری پیش از ظهر امروز دوشنبه با حضور در دفتر رئیس جمهور منتخب، با آیت‌الله  سید ابراهیم رئیسی دیدار و گفت و گو کرد.
آوایی در این دیدار با تبریک انتخاب آیت‌الله رئیسی از سوی مردم و آرزوی موفقیت برای وی و دولت آینده، گزارشی از آخرین وضعیت برنامه‌ها و اقدامات وزارتخانه تحت مدیریت خود ارائه کرد.
آیت‌الله رئیسی هم در این دیدار ضمن تشکر از تبریک وزیر دادگستری و گزارش وی، با  اشاره به ضرورت تنظیم بازار و برقراری ثبات و آرامش در معیشت و سفره مردم و نقش سازمان تعزیرات در این زمینه گفت: این سازمان باید با همکاری سازمان‌های نظارتی در زمینه مقابله با گران‌فروشی و قاچاق کالا نقش موثرتری ایفا کند.
رییس جمهور منتخب افزود: باید ضمن آسیب‌شناسی اقدامات و وضعیت فعلی سازمان تعزیرات، طرح تحولی برای این سازمان تدوین شود تا ساختار، جایگاه و فرآیندهای آن اصلاح شده و بهبود یابد.
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به تعدد و تنوع شوراهای عالی، کنوانسیون ها و مجامعی را که وزرا عضو آنها هستند، اظهار داشت: باید ساز و کاری اندیشیده شود تا این مشکل نظام اداری در راستای تسهیل فعالیت‌ها و اقدامات هر وزارتخانه اصلاح شود.
آیت الله رییسی اضافه کرد: این ساز و کار همچنین باید باعث کاهش تعداد جلساتی شود که وزرا بخش قابل توجهی از وقت روزانه خود را به حضور در آنها اختصاص می‌دهند.
انتهای پیام/
 حجت الاسلام و المسلمین رئیسی: سازمان تعزیرات نقش موثرتری در تنظیم بازار ایفا کند خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار