خبر/

افتتاح دو پست عملیاتی آتش نشانی در تبریز

1400/04/20 - 12:56 - کد خبر: 47233 نسخه چاپی

نصر: دو پست عملیاتی آتش نشانی در مناطق عون بن علی و ایل گلی تبریز با محوریت تامین ایمنی شهروندان و گردشگران این مناطق آغاز بکار می کند.

به گزارش نصر، آتش پاد دکتر علیرضا زبردست مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز با اعلام این خبر گفت: در راستای حفظ و افزایش ضریب ایمنی شهروندان در مناطق تفریحی و گردشگری تبریز، دو پست عملیاتی آتش نشانی آماده ارایه خدمات ایمنی به شهروندان شد.
وی ضرورت فعالیت دو پست عملیاتی را در مناطق گردشگری عون بن علی و ائل گلی را  به لحاظ حضور بیشتر شهروندان در این اماکن به ویژه در ایام خاص و تعطیل عنوان کرد و افزود: سالانه میزان وقوع حوادث در چنین اماکنی متفاوت و ضرورت ایجاد چنین پست های سریع عملیاتی بیش از پیش احساس می شد که تمهیدات مربوطه در روزهای اخیر انجام و هر دو پست عملیاتی از روز یکشنبه مورخه ۲۰ تیرماه سال جاری شروع بکار می کند.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز یاد آور شد؛ ضمن اینکه سازمان آتش نشانی تبریز به صورت ۲۴ ساعته آماده ارایه خدمات ایمنی به شهروندان است ، از همشهریان تقاظا می شود اصول ایمنی را رعایت و از انجام هر گونه اعمالی که می تواند منجر بروز حوادث شود خودداری کنند.
انتهای پیام/
افتتاح دو پست عملیاتی آتش نشانی در تبریز نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار