رئیس سازمان صمت استان؛

واحدهای تولیدی آذربایجان‌شرقی تامین مالی می‌شوند

1400/04/17 - 11:48 - کد خبر: 47103 نسخه چاپی

نصر: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با تاکید بر اهمیت اجرای فرآیند تامین مالی و رفع مشکلات پیش روی واحد های تولیدی استان، گفت: پروژه های دارای اولویت در قالب تسهیلات طرح تام، جهش تولید و رونق تولید از سوی دولت تامین مالی می‌شوند.

به گزارش نصر، حبیب امین زاده در نشست مشترک با مدیران بانک های عامل آذربایجان شرقی، با بیان اینکه در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها با تمام توان تلاش می کنیم برنامه های محوری وزارت صمت در استان را محقق کنیم، افزود: بانک ها براساس دستورالعمل های ابلاغی در راستای اعطای تسهیلات به عنوان یکی از شاخص های مهم وزارت صمت، حرکت کنند.
وی با اشاره به ضرورت احصای مشکلات بانک ها و اخذ استعلام لازم از طریق وزارت صمت، خاطرنشان کرد: واحدهای تولیدی می توانند اطلاعات خود را به صورت الکترونیکی در سامانه بهین یاب ثبت کنند تا با حذف نیاز سنجی و مراجعات فیزیکی شاهد تسریع و تسهیل در فرایند تامین مالی واحدهای تولیدی صنعتی و صنوف تولیدی باشیم.
رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی بر وحدت رویه در اقدامات و تصمیمات اجرایی در استان تاکید کرد و گفت: برنامه ریزی در جهت تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی، سرمایه ثابت طرح های در دست اجرا و تسهیلات صنوف تولیدی، در پیشبرد اهداف توسعه ای استان به ویژه در زمینه اشتغال و بهره وری نقش بسیار پررنگی دارد.
وی از پیگیری اجرای ابلاغیه مرتبط با تسهیلات جهش تولید، تام و رونق تولید ۱۴۰۰ به واحدهای صنعتی، معدنی و تجاری خبر داد و خاطرنشان کرد: در سال جاری براساس سامانه هماهنگ، اطلاعات هر سه نوع تسهیلات یاد شده با جدیت دنبال می شود و متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه بهین یاب ثبت نام کنند.
انتهای پیام/
واحدهای تولیدی آذربایجان‌شرقی تامین مالی می‌شوند خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار