مسابقات آکواتلون بانوان قهرمانی کشور ۱۴۰۰ برگزار شد:

درخشش ورزشکاران آکواتلون کار آذربایجان شرقی در مسابقات کشوری

1400/04/16 - 09:45 - کد خبر: 47026 نسخه چاپی

نصر: رییس هیات «تری اتلون» آذربایجان شرقی از کسب اولین مدال طلای نونهالان «آکواتلون» ایران و نائب قهرمانی مسابقات کشوری این رشته توسط ورزشکاران این هیات خبر داد.

به گزارش نصر، مسابقات آکواتلون (دو،شنا) منقطع بانوان قهرمانی کشور در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید با شرکت برترین ورزشکاران این رشته از سراسر کشور و با حضور ۶۵ ورزشکار از ۸ استان به میزبانی استان تهران برگزار شد.
 دراین رقابت ها که از تاریخ ۱۳ الی ۱۵ تیر ماه در تهران برگزار شد، تیم آکواتلون استان متشکل از ۱۳ ورزشکار اعزامی به مربیگری خانم مریم اسد زاده و شیما فرزانه و سرپرستی فرامرز رنجکش رئیس هیات ترای اتلون استان  شرکت نموده و موفق به کسب عناوین بسیار چشمگیر در  چند ساله اخیر در حوزه دوگانه بانوان استان شدند.
 

رنجکش در خصوص این مسابقات افزود: در پایان این مسابقات و با تلاش وصف ناپذیر ورزشکاران دختر استان با کسب یک مدال طلا انفرادی توسط نازنین زهرا دهقانی در رده نونهالان و مقام دوم تیمی نونهالان(نازنین زهرا دهقانی، یاسمین کرم پور، عسل جهانباشی) و سوم تیمی نوجوانان و جوانان( سحر حلالی، صنم مستوفی، طناز حسینی، مارینا محرمی، مبینا محمدی، رها فرزاد اصل) و سوم تیمی بزرگسالان و امید( مائده حسین پور، مهدیس حیدرزاده و کوثر زینی زاده) به کار خود پایان دادند.
 
 
رئیس هیات ترای اتلون استان گفت: سطح این مسابقات با توجه به ورزشکاران شرکت کننده بالا بود که با تلاش های شبانه روزی مربیان بانوان و برنامه ریزی های انجام شده و همچنین تلاش و پشتکار دختران آذربایجان شرقی توانستیم با دست پر به استان بازگردیم، که امیدوارم این مسابقات باعث افزایش روحیه تیم و آمادگی کامل جهت شرکت در مسابقات پیش رو باشد.
انتهای پیام/
درخشش ورزشکاران آکواتلون کار آذربایجان شرقی در مسابقات کشوری نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار