دادستان شهرستان خبر داد:

دستگیری قاتل در ملکان

1400/04/15 - 15:25 - کد خبر: 46992 نسخه چاپی

نصر: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملکان از بازداشت قاتل پس از وقوع یک فقره قتل عمدی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش نصر،  مرتضی فرجام پور در تشریح چگونگی وقوع این قتل اظهار کرد: پس از وصول گزارش پلیس آگاهی مبنی بر نزاع دو برادر در منزل محل سکونتش در مبارک شهر، بلافاصله مقام قضایی در محل حاضر شد.
وی درباره چگونگی کشف جسد مقتول گفت: طبق مشاهدات اولیه، پس از شنیدن صدای مشاجره لفظی و درگیری دو برادر با هم و شلیک گلوله شکاری توسط قاتل، با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و ماوقع را گزارش می دهد.
وی افزود: با حضور بازپرس کشیک و مأمورین تشخیص هویت پلیس آگاهی و پزشکی قانونی در اولین ساعت قتل در صحنه وقوع جرم و با تدابیر تخصصی بازپرس مزرعی موضوع قتل مشخص شد.
دادستان عمومی و انقلاب ملکان با بیان این که در این خصوص پرونده قضایی تشکیل و مراتب به شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ملکان ارجاع شده، خاطرنشان کرد: در بررسی‌های اولیه، آثار برخوردگلوله شکاری کاملا محرز بود که این موضوع، شائبه و گمانه بروز قتل عمدی را تقویت کرد.
وی در خصوص چگونگی دستگیری متهم به قتل اظهار کرد: مطابق بررسی‌ها و تحقیقات اولیه مشخص شد مقتول با برادرش اختلافات شدید داشته‌اند.
به نقل از روابط عمومی دادگستری استان آذربایجان شرقی، فرجام پور خاطرنشان کرد: پس از اخذ بازجویی و صدور قرار تأمین کیفری توسط بازپرس شعبه اول ملکان متهم با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد و تحقیقات تکمیلی تا زمان وصول نظریه پزشکی قانونی، بازسازی صحنه جنایت و روشن شدن سایر ابعاد احتمالی و زوایای پنهانی ماجرا کماکان ادامه دارد.
انتهای پیام/
 دستگیری قاتل در ملکان نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار