خبر/

زنوزی: وظیفه من حمایت از تراکتور است/ امور باشگاه را به هیات‌مدیره سپرده‌ام

1400/04/15 - 09:28 - کد خبر: 46948 نسخه چاپی

نصر: مالک باشگاه تراکتور موفقیت تیم و خوشحالی هواداران را اصلی‌ترین دغدغه خود قلمداد کرد و گفت: به دلیل بیماری همسرش، کلیه امور این باشگاه را به هیات‌مدیره و مدیرعامل باشگاه سپرده است.

به گزارش نصر، محمدرضا زنوزی در ارتباط تلفنی با برنامه فوتبال برتر، اظهار کرد: تمام امور باشگاه زیر نظر هیات‌مدیره و مدیرعامل است و من هم به دلیل بیماری همسرم و این‌که درگیر مداوای ایشان هستم، به امور باشگاه نظارت دارم.
مالک باشگاه تراکتور افزود: بعد از این اتفاقات تصمیم گرفتم، صفر تا صد امور در اختیار هیات‌مدیره و مدیرعامل باشد و بنده هم به‌عنوان یک هوادار در کنار آنها هستم.
مالک باشگاه تراکتور در ادامه خاطرنشان کرد: من یک ایرانی ترک‌زبان هستم و وظیفه خود می‌دانم که برای خوشحالی هواداران و ترک‌زبانان هر کاری از دستم برآید انجام بدهم. تا امروز این‌چنین بوده و بعد از این هم ادامه خواهد داشت.
زنوزی در مورد فضای هواداری تیم تراکتور در شبکه‌های اجتماعی، گفت: این‌ها یک عده معدود هستند و نباید آن را به همه هواداران ربط داد. یک عده معدود که نهایتاً پنج درصد هم نمی‌شوند، فضا را آلوده می‌کنند. نمی‌توان همه را با این معیار اندازه‌گیری کنیم. این عده وجود دارند و نمی‌شود آن را کتمان کرد. آن‌ها یا منافع‌شان به خطر افتاده و یا اهداف دیگری دارند و به همین خاطر یک‌سری کارها را انجام می‌دهند و ما نمی‌دانیم به دنبال چه چیزی هستند.
وی ادامه داد: البته یک عده از آن‌ها را شناسایی کرده‌ایم و اهداف‌شان را می‌دانیم، اما نمی‌شود همه را با یک متر اندازه‌گیری کرد. بخشی از حرف‌هایی که در فضای مجازی زده می‌شود واقعیت دارد و هواداران حق‌شان را می‌خواهند. آنها یک تیم محبوب دارند که در این وضعیت بد اقتصادی تنها دل‌خوشی‌شان است و من به آنها حق می‌دهم.
مالک باشگاه تراکتور به تمجید از مردم آذربایجان پرداخت و عنوان کرد: من از همین مردم هستم و تک‌تک هواداران، همشهری‌های من به حساب می‌آیند؛ آنهایی که سن پایینی دارند مانند فرزندان و برادران کوچک‌تر من هستند و بزرگ‌ترها هم همانند برادران بزرگ‌تر من به حساب می‌آیند و من وظیفه دارم که به آنها خدمت کنم و نمی‌توانم هم این خدمت را از خودم دریغ کنم.
زنوزی بر ادامه حضور خود در باشگاه تراکتور به عنوان مالک تاکید کرد و گفت: یکی از دلگیری‌های من همین است؛ گاهی اوقات بعضی‌ها به خود این اجازه را می‌دهند که در مورد تراکتور  هر حرفی را بزنند و تیم را وارد حاشیه کنند. این‌ها فضای هواداری را ملتهب می‌کنند و به دنبال اهداف خودشان هستند. من خودم در راس کار حضور دارم و حمایت از تراکتور را به اصلی‌ترین دغدغه خود تبدیل کرده‌ام که این موضوع وظیفه من است.
وی افزود: شاید من یک‌سری دلگیری‌هایی داشته باشم که مثلاً چرا آن بیش‌از ۹۰ درصد هواداران واقعی تراکتور، جواب این عده معدود را نمی‌دهند.
مالک باشگاه تراکتور در خصوص آینده باشگاه تاکید کرد: وظیفه دارم از تیم و باشگاهی که متعلق به مردم است حمایت کنم و این کار را هم خواهم کرد و هیچ مشکلی هم ندارم. آن عده هم هر کاری دوست دارند انجام بدهند و هر حرفی که می‌خواهند بزنند، اما وظیفه ما حمایت از تراکتور به خاطر هواداران است.
‏انتهای پیام/
زنوزی: وظیفه من حمایت از تراکتور است/ امور باشگاه را به هیات‌مدیره سپرده‌ام نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار