خبر/

پاسخ کمیته ملی المپیک به اعتراض ایران نسبت به محرومیت جودو

1398/08/01 - 11:43 - کد خبر: 4667 نسخه چاپی

نصر: سرپرست دبیرکلی کمیته ملی المپیک می گوید، مرجع رسمی برای اعتراض به تعلیق دائمی جودو، فدراسیون است و قطعا فعالیت های خود را برای اعتراض به این رای آغاز می کند و ما هم در کنار فدراسیون هستیم.

به گزارش نصر به نقل از ایسنا، کیکاوس سعیدی در گفت وگویی در مورد محرومیت قطعی فدراسیون جودوی ایران از کلیه فعالیت”های بین المللی و اینکه ایران به دادگاه حکمیت ورزش اعتراض خواهد کرد یا نه، بیان کرد: موضوع در دست بررسی است و فدراسیون جودو تلاش ها، رایزنی ها و تمهیدات خودش را ادامه خواهد داد. به هر حال ما باید برای رفع این مشکل از تمام ظرفیت”ها استفاده کنیم.

وی افزود: این اقدامی است که از طرف فدراسیون جهانی جودو تحمیل شده و کمیته ملی المپیک به ویژه آقای صالحی امیری و همچنین وزیر ورزش رایزنی هایی را انجام داده اند و باید با رایزنی و پیگیری تلاش کرد که به نتیجه برسیم.

سعیدی در پاسخ به این پرسش که ایران در نظر دارد به تصمیم فدراسیون جهانی اعتراض کند، تاکید کرد: هنوز به صورت رسمی چیزی به کمیته ملی المپیک اعلام نشده است و ما از طریق رسانه ها متوجه شدیم این تعلیق انجام شده و هنوز از مجاری رسمی و قانونی چیزی به ما اعلام نشده است. البته به نظرم فدراسیون مطلع شده و بررسی ها را دارد انجام می دهد.

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه که در صورت اعلام رسمی به کمیته ملی المپیک اعتراض انجام می”شود یا خیر،؟ گفت: مرجع رسمی این رشته فدراسیون است و فدراسیون قطعا فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. ما هم در کنار فدراسیون  هستیم و وظیفه ما حمایت از فدراسیون است.

 انتهای پیام/

پاسخ کمیته ملی المپیک به اعتراض ایران نسبت به محرومیت جودو نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار