ووشوی قهرمانی جهان ۲۰۱۹ - چین؛

سه طلا و یک نقره دیگر برای ووشوکاران ایران

1398/08/01 - 09:42 - کد خبر: 4639 نسخه چاپی

نصر: سه سانداکار ایران در بخش مردان، با برتری مقابل رقیبان خود در دیدار پایانی وزن‌های ۶۵، ۷۵ و ۸۵ کیلوگرم، مدال طلای مسابقات قهرمانی جهان را کسب کردند.

به گزارش نصر به نقل از ایسنا، در ادامه رقابت”های ووشوی قهرمانی جهان ۲۰۱۹ چین، رقابت”های فینال وزن”های مختلف ساندا از ساعت چهار بامداد امروز آغاز شد که سانداکاران ایران توانستند از سه فرصت خود سه مدال طلا را در وزن”های ۶۵، ۷۵ و ۸۵ کیلوگرم به دست آورند. دو سانداکار دیگر ایران نیز باید از ساعت ۱۰ صبح امروز در اوزان ۷۰ و ۸۰ کیلوگرم به مصاف رقیبان خود بروند.

به این ترتیب عرفان آهنگریان در فینال وزن ۶۵ کیلوگرم مردان برابر "ماگومد عبدالسالیکوف" روس به برتری دست یافت و نشان طلا به دست آورد. او پیش از این حریفانی از برزیل، اندونزی، ویتنام و فیلیپین را شکست داده بود.

یوسف صبری نیز در فینال وزن ۷۵ کیلوگرم برابر "سعد بویکا" از مراکش به برتری رسید تا روی سکوی قهرمانی جهان قرار بگیرد. او پیش از این حریفانی از پاکستان، فرانسه و تونس را برده بود.

اما در فینال وزن ۸۵ کیلوگرم نیز میلاد عارفی”مقام در فینال برابر نماینده ویتنام به برتری دست یافت تا دومین طلای جهانی خود را به دست آورد. عارفی”مقام در مراحل قبلی برابر رومانی،  ترکیه و لبنان برنده شده بود.

از ساعت ۱۰ صبح امروز نیز محسن محمدسیفی و علی خورشیدی در فینال اوزان ۷۰ و ۸۰ کیلوگرم به مصاف رقیبان خود می”روند.

هانیه رجبی، تالوکار تیم” ملی ایران نیز در فرم "نن گوئن" زنان به مدال نقره دست یافت. در این فرم نماینده هنگ کنگ اول و آمریکا سوم شد. به این ترتیب رجبی تعداد مدال”های خود در مسابقات جهانی شانگهای را به دو نقره رساند.

تیم دوئلین ایران نیز با امتیاز ۹.۳۶ در رتبه چهارم قرار گرفت و به کار خود در این رقابت”ها پایان داد.

انتهای پیام/

سه طلا و یک نقره دیگر برای ووشوکاران ایران نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار