فرماندار تبریز؛

نتیجه نهایی انتخابات شورای شهر تبریز متعاقبا اعلام می شود

1400/04/03 - 23:12 - کد خبر: 46330 نسخه چاپی

نصر: فرماندار تبریز با بیان اینکه از آرای مردم و نامزدها صیانت می‌کنیم، گفت: پس از بررسی و جمع‌بندی تمام موارد و تأیید هیأت نظارت، نتیجه نهایی انتخابات شورای شهر متعاقباً اعلام خواهد شد.

به گزارش نصر، پس از اعلام نتایج اولیه ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تبریز، جلسه مشترک هیأت‌های اجرایی و نظارت شهرستان در محل فرمانداری تبریز تشکیل گردید.
در این جلسه، پس از بررسی و اعمال صورتجلسات دستی، مصوب گردید صورتجلسات هیأت‌های اجرایی و نظارت تطبیق داده شوند. همچنین به درخواست‌ها و شکایات مکتوب تعدادی از نامزدهای شورای شهر که در مهلت قانونی توسط هیأت اجرایی وصول شده بود، رسیدگی و مراتب صورتجلسه شد.
مهدوی فرماندار تبریز در این جلسه خاطرنشان کرد: اجرا و نظارت بر انتخابات وظیفه قانونی هیات‌های اجرایی و نظارت بوده و در این مسیر به نحو احسن عمل کرده‌اند.
وی همچنین گفت: با وجود بداخلاقی‌ها و ایجاد شک و شبهه نسبت به صحت و سلامت انتخابات، با قاطعیت می‌گویم که ما امانتدار مردم و شهروندان هستیم و از آرای آنان صیانت می‌کنیم.
مهدوی افزود: پس از بررسی و جمع‌بندی تمام موارد و تأیید هیأت نظارت، نتیجه نهایی انتخابات شورای شهر متعاقباً اعلام خواهد شد.
انتهای پیام/
نتیجه نهایی انتخابات شورای شهر تبریز متعاقبا اعلام می شود خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار