معاون مدیرکل خدمات بازرگانی وزارت صمت؛

خودروهای حامل گوشت مرغ از کشتارگاه تا محل عرضه رهگیری می‌شوند

1400/04/02 - 17:19 - کد خبر: 46254 نسخه چاپی

نصر: معاون مدیرکل خدمات بازرگانی وزارت صمت اعلام کرد: با همکاری شرکت پست و کشتارگاه‌های طیور، نسبت به رهگیری سیستماتیک خودروهای حامل گوشت مرغ از کشتارگاه تا محل عرضه اقدام خواهد شد.

به گزارش نصر، حمید محله ای روز چهارشنبه در جلسه توجیهی طرح یاد شده در استان آذربایجان شرقی، با تاکید بر اینکه کلیه فعالیت های زنجیره تولید تا توزیع گوشت مرغ بایستی در بستر سامانه جامع تجارت اتفاق بیفتد از ممنوعیت عرضه گوشت مرغ توسط واحدهای فاقد ثبت نام و نقش در سامانه تجارت خبر داد.
وی افزود: رصد زنجیره مذکور از طریق سامانه تجارت و رصد سیستم حمل و نقلی توزیع گوشت مرغ از طریق سامانه رهگیری مرسولات شرکت پست صورت خواهد گرفت تا از هرگونه عرضه خارج از شبگه گوشت مرغ پیشگیری شود و عرصه برای فعالیت دلالان و واسطه ها در این بازار کاملا تنگ شود.
محله ای با قدردانی از تلاشهای صورت گرفته در راستای ثبت مشخصات ۷۱۲ فعال تجاری گوشت مرغ در سامانه تجارت، اعلام کرد: تمام رانندگان خودروهای حامل گوشت مرغ از پنجم تیر ماه به تدریج و ظرف یک هفته ملزم به نصب و استفاده از اپلیکیشن رهگیری شرکت پست در تلفن همراه خود هستند و نمایندگان صمت ، جهاد کشاورزی و شرکت پست با حضور در کشتارگاه ها آموزش های لازم را در این زمینه ارائه خواهند داد.
انتهای پیام/
خودروهای حامل گوشت مرغ از کشتارگاه تا محل عرضه رهگیری می‌شوند خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار