فرماندار تبریز خطاب به کاندیداهای شورای شهر تبریز:

جوسازی رسانه ای را کنار بگذارید/ انتخابات در کمال صحت و سلامت برگزار و‌ شمارش شده است

1400/03/30 - 23:25 - کد خبر: 46079 نسخه چاپی

نصر: فرماندار تبریز در واکنش به جوسازی برخی از کاندیداهای شورای شهر تبریز که حائز اکثریت آرا نشده اند، گفت: جوسازی رسانه ای را کنار بگذارید.

به گزارش نصر، بهروز مهدوی دقایقی پیش در گفت و گو با خبرنگار نصر در خصوص طرح برخی شبهات در رسانه ها توسط برخی از کاندیداهای شورای شهر تبریز افزود : طرح برخی موضوعات از جمله « ۱۳ هزار رای کجاست؟ » از سوی یکی از کاندیدای جای تعجب دارد.
وی ادامه داد: تعداد آرای باطله ماخوذه ۳۳۶۹۸ رای بوده که از کل آرا کسر می شود.
فرماندار تبریز ادامه داد: با توجه به الکترونیکی بودن انتخابات شورای شهر تبریز تعداد رای سفید هم این دوره بیشتر از دوره های قبل بود و بر اساس قانون انتخابات آرای سفید هم در زمره آرای باطله قرار می گیرند.
وی خطاب به برخی کاندیداهای معترض تصریح کرد: این دوستان به جای شانتاژ رسانه ای و طرح موضوعاتی خارج از قانون ؛ اعتراضات خود را در قالب های قانونی ارایه دهند.
وی در پایان گفت: هر یک از کاندیداها حق دارند در مهلت قانونی شکایت خود را تحویل دهند تا در هیات های اجرایی و نظارت بررسی شود.
این گزارش می افزاید؛ برخی از کاندیداهای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تبریز پس از اعلام رسمی نتایج انتخابات در برخی رسانه ها انتقاداتی را مطرح کرده‌اند که فرماندار تبریز به آنها واکنش نشان داد.
انتهای پیام/
 جوسازی رسانه ای را کنار بگذارید/ انتخابات در کمال صحت و سلامت برگزار و‌ شمارش شده است نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار