آیت‌الله‌رییسی:

رئیس جمهور همه ملت ایران خواهم بود/ تلاش خود را برای بازکردن گره‌های کشور به‌کار می‌بریم

1400/03/29 - 14:28 - کد خبر: 45990 نسخه چاپی

نصر: رییس جمهوری منتخب گفت: در دولت جدید همه تلاش خود را برای بازکردن گره‌های کشور به ویژه در زمینه مشکلات معیشتی مردم به کار خواهیم بست.

به گزارش نصر، آیت‌الله سید ابراهیم رییسی روز شنبه بعد از دیدار با رییس مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: حتما با مجلس شورای اسلامی، نمایندگان و ریاست آن و همه نخبگان و صاحبنظران، برای شکل دادن دولت جدید به منظور بازکردن گره‌های کشور تلاش خواهیم کرد به گونه‌ای که امیدی که در مردم عزیزمان نسبت به آینده ایجاد شده است، افزون شود و اعتمادشان به دولت روز به روز افزایش یابد و دولت و ملت در کنار هم یک زندگی بسیار روشن و دلنشینی داشته باشند.
رییس جمهوری منتخب افزود: از همه مردم عزیز کشور و نامزدها که با شوق و اشتیاق در تجلی انتخاباتی پرشور نقش‌آفرینی کردند، سپاسگزاری می‌کنم.
رییسی گفت: به ویژه از نقش مقام معظم رهبری در راس همه از رهبر معظم انقلاب اسلامی در ایجاد زمینه چنین حضوری که همه مردم و جمهور در شکل‌گیری دولت جدید نقش ایفا کنند، صمیمانه تشکر می‌کنم.
وی افزود: از همه بزرگان، مراجع تقلید و نخبگان که در سخنان و اطلاعیه‌های خود تلاش کردند تا مردم حضوری گسترده در انتخابات داشته باشند، سپاسگزاری می‌کنم.
رییس جمهوری منتخب ابراز امیدواری کرد: حضور مردم در پای صندوق‌های رای در کمک به دولت آینده بسیار نقش آفرین باشد.
انتهای پیام/
رئیس جمهور همه ملت ایران خواهم بود/ تلاش خود را برای بازکردن گره‌های کشور به‌کار می‌بریم خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار