سرلشکر باقری :

ملت ایران همواره جبهه معاندین نظام را مات و مبهوت اقدام و عمل خود نموده است

1400/03/29 - 12:19 - کد خبر: 45974 نسخه چاپی

نصر: رییس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی یادآور شد که ملت ایران در بزنگاه های خطیر و حساس تاریخی، همواره با میدان‌داری سرنوشت ساز، اردوگاه خصم و جبهه معاندین نظام را مات و مبهوت اقدام و عمل خود نموده است .

به گزارش نصر، متن پیام سرلشکر باقری در پی مشارکت باشکوه مردم در انتخابات 28 خرداد ماه به این شرح است: خدای بزرگ را خاضعانه شاکریم که  با هدایت دل های مردم ، حضور مقتدرانه ، هوشمندانه و خیره‌کننده ملت عظیم‌الشأن ایران پای صندوق های رای در انتخابات ۲۸ خردادماه را ضامن خلق  "حماسه  ۱۴۰۰" قرار داد و برگ زرین و پر افتخار دیگری به تاریخ سراسر افتخار انقلاب و میهن اسلامی افزوده شد.
 ملت تاریخ‌ساز ایران نشان داده است در بزنگاه های خطیر و حساس تاریخی ، همواره با میدان‌داری سرنوشت ساز ، اردوگاه خصم  و جبهه معاندین نظام را مات و مبهوت اقدام و عمل خود نموده است .
بی‌شک ۲۸ خردادماه روز ملت و نمایش درخشش هوشمندی و هوشیاری یکایک ایرانیان زمان شناس بود که درک درست و عمیق سیاسی و لبیک مومنانه خود به امام و مقتدای خویش ، رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای عزیز(مدظله العالی )  را با شور ، شعور و شکوه والا به رخ جهانیان کشیدند.
 بر شما ملت غیور درود می‌فرستیم و با تبریک و تحسین پیروزی و مشارکت سرنوشت‌ساز شما در این حماسه عظیم و ماندگار تاریخی؛ اطمینان داریم عمل صالح دیروز و بامداد امروزتان ، فصل نوینی در روند حرکت تکاملی و آرمانی انقلاب و پیشرفت کشور به سمت قله‌های رفیع جدید گشود و پشتوانه قدرتمندی در اختیار منتخب ملت و دولت آینده قرار داد، تا در عرصه حل  مشکلات و تنگناهای موجود در صحنه زندگی مردم و پیشبرد اهداف و سیاست‌های کلان نظام و صیانت و تضمین منافع ملی در آوردگاه های حساس بین المللی و دفاع از حرم جمهوری اسلامی ایران ، مجاهدانه و قاطعانه اقدام نمایند.
در این لحظات شوق انگیز و غرورآفرین ،  نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران  اعلام می دارند:
به توفیق الهی،  در این مسیر مبارک و به اقتضای مأموریت‌ها و وظایف قانونی خود ، به مانند گذشته در قامت حامی و پشتیبان صدیق و مصمم قوه مجریه ، از هیچ گونه تلاشی و همکاری دریغ نخواهند ورزید.
انتهای پیام/
 ملت ایران همواره جبهه معاندین نظام را مات و مبهوت اقدام و عمل خود نموده است خبرگزاری ایسنا


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار