استاندار آذربایجان شرقی؛

مردم آذربایجان شرقی مشارکت ۴۴درصدی در انتخابات داشتند

1400/03/29 - 01:12 - کد خبر: 45950 نسخه چاپی

نصر: استاندار آذربایجان شرقی میزان مشارکت مردم استان در انتخابات ۲۸ خرداد را تا ساعت ۲۴ نزدیک به ۴۴ درصد اعلام کرد و گفت: حضور مردم در پای صندوق های رای همچنان ادامه دارد و رأی‌گیری تا ساعت ۲ بامداد تمدید شده است.

به گزارش نصر، محمدرضا پورمحمدی بامداد شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مشارکت مردم آذربایجان شرقی در انتخابات امروز نسبت به انتخابات مجلس در اسفند ماه ۹۸ بیشتر بوده است.

وی افزود: از ساعت های ابتدایی امروز شاهد حضور گسترده مردم استان در پای صندوق های رای هستیم و امیدواریم کسانی که تاکنون موفق به شرکت در انتخابات نشده‌اند در مهلت باقیمانده به شعب اخذ رأی مراجعه کنند.
بنا به این گزارش، رای‌گیری در آذربایجان شرقی همزمان با سراسر کشور در سه هزار و ۵۲۱ شعبه اخذ رای انجام می‌شود و بر اساس اعلام سامانه ملی ثبت احوال، سه میلیون و ۴۳ هزار نفر در استان واجد شرایط رای‌دادن هستند.
انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در تبریز به صورت کاملا الکترونیکی بوده و در ۷۰۰ شعبه با ۲ هزار و ۸۰۰ صندوق الکترونیکی برگزار می شود.
رای گیری سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین انتخابات شوراها در تبریز از ساعت هفت صبح جمعه ۲۸ خرداد آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.
انتهای پیام/
مردم آذربایجان شرقی مشارکت ۴۴درصدی در انتخابات داشتند خبرگزاری ایرنا


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار