سرلشکر موسوی؛

شرکت مردم در انتخابات موجب دلگرمی ما در اجرای ماموریت‌ها است

1400/03/28 - 16:15 - کد خبر: 45925 نسخه چاپی

نصر: فرمانده کل ارتش گفت: حضور پرشور و نشاط مردم در پای صندوق‌های رای سبب می‌شود تا نیروهای مسلح احساس دلگرمی و حمایت بیشتری از سوی مردم داشته باشند.

به گزارش نصر، سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش امروز (جمعه) پس از انداختن رای خود به صندوق در یکی از شعب مستقر در مجتمع مسکونی شهید سرلشکر فلاحی، با اشاره به اهمیت حضور حداکثری در انتخابات گفت: از مردم دعوت می‌کنیم تا هر چه زودتر پای صندوق‌های رأی بیایند و این واجب شرعی را انجام دهند.
وی با تاکید بر اینکه انتخابات با تعیین سرنوشت مردم و کشور گره خورده است، افزود: شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سرنوشت ملت بزرگ ایران را برای ۴ سال آینده تعیین می‌کند.
فرمانده کل ارتش شرکت در انتخابات را راه برون رفت از مشکلات فعلی کشور عنوان کرد و افزود: اقتدار، تداوم و قوی‌تر شدن انقلاب اسلامی به شرکت در پای صندوق‌های رأی بستگی دارد.
سرلشکر موسوی گفت: امروز به فرموده مقام معظم رهبری «روز ملت ایران است». مردم در این روز صحنه دار اصلی کشور هستند که با حضور هوشمندانه در پای صندوق‌های رای و انتخاب فرد اصلح سرنوشت کشور را برای ۴ سال آینده تعیین می‌کنند.
وی ادامه داد: فرماندهان ما در ارتش و سایر نیروهای مسلح همگی برای انجام این تکلیف شرعی اول وقت اقدام کرده تا این فریضه را انجام دهند.
فرمانده کل ارتش تصریح کرد: امیدواریم ملت بزرگ ایران یک بار دیگر با حضور پر شکوه خود در پای صندوق‌های رای، حماسه دیگری را رقم بزنند و فرد اصلح را انتخاب کنند.
سرلشکر موسوی در پایان گفت: حضور پرشور و نشاط مردم در پای صندوق‌های رای سبب می‌شود تا نیروهای مسلح احساس دلگرمی و حمایت بیشتری از سوی مردم داشته باشند و این مهم ما را در انجام وظایف خود در مرزهای هوایی، زمینی و هزاران کیلومتر آن طرف‌تر در دریاها مصمم‌تر خواهد کرد.
انتهای پیام/
شرکت مردم در انتخابات موجب دلگرمی ما در اجرای ماموریت‌ها است خبرگزاری مهر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار