در دیدار مدیر شعب بانک توسعه تعاون و مدیر عامل چرخشگر مطرح شد:

بانک توسعه تعاون حامی ظرفیت های صنعتی آذربایجان

1400/03/27 - 11:15 - کد خبر: 45836 نسخه چاپی

نصر: مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی این بانک را یکی از حامیان ظرفیت های صنعتی تبریز و آذربایجان خواند.

به گزارش نصر به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی، ناصر اسدی روز گذشته در جریان دیدار با مدیر عامل جدید شرکت چرخشگر افزود: بانک توسعه تعاون با وجود جوان بودن ولی خدمات بسیار ارزنده ای در راستای حمایت از تولید و اشتغال استان ارایه داده است.
وی ادامه داد: تنوع و سرعت ارایه خدمات یکی از مهمترین ویژگی های بانک توسعه تعاون در نظام بانکی کشور به شمار می رود.
اسدی با بیان اینکه در سال حمایت از تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، بانک توسعه تعاون یکی از رسالت های خود را حمایت ویژه از تولید قرار داده است، اذعان داشت: این بانک درصدد است با افزایش ظرفیت های حمایتی خود به یکی از بانک های پیشرو در این حوزه تبدیل شود.
مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی اضافه کرد: انواع تسهیلات بانکی، خدمات ارزی و LC همچنین ارایه تسهیلات ارزان قیمت از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی همچنین ارایه خدمات متنوع الکترونیکی از جمله ظرفیت های بانک توسعه تعاون به شمار می رود.
این گزارش می افزاید، در ادامه این دیدار علی اکبر عمرانی ارسی مدیرعامل جدید شرکت چرخشگر نیز به بیان دیدگاه های خود در خصوص همکاری با بانک توسعه تعاون اشاره کرد.
شرکت چرخشگر برترین شرکت منطقه درتولید وتامین گیربکس و فرمان خودروسازان با مشارکت برترین برندهای جهانی است.تولید،مونتاژو بازرگانی انواع گیربکس،فرمان و قطعات یدکی خودروهای تجاری و سواری از جمله شاخص ترین تولیدات این شرکت به شمار می رود.
انتهای پیام/
بانک توسعه تعاون حامی ظرفیت های صنعتی آذربایجان نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار