شهردار تبریز:

جانبداری از شخص یا جریان خاص به عنوان مدیر شهرداری ممنوع است

1400/03/26 - 14:02 - کد خبر: 45787 نسخه چاپی

نصر: شهردار تبریز گفت: هرگونه جانب‌داری بر له یا علیه شخص یا جریان خاص در انتخابات به عنوان مدیر شهرداری ممنوع است.

به گزارش نصر، ایرج شهین باهر روز چهارشنبه در جلسه مدیران شهرداری تبریز با اشاره به برگزاری انتخابات پیش روی ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خرداد با تاکید بر تلاش برای ایجاد فضای مشارکت حداکثری در انتخابات، افزود: هیچ یک از مدیران شهرداری حق ندارند از امکانات مجموعه مدیریت شهری در ستادهای انتخاباتی استفاده کنند.
وی اظهار کرد: در ایام منتهی به انتخابات، تمامی مدیران شهرداری باید کنترل دقیقی بر حضور همکاران در محل کار داشته باشند و فعالیت در انتخابات صرفا پس از اخذ مرخصی، مجاز است.
شهردار تبریز با بیان اینکه تمام تلاش شهرداری تبریز کمک به ایجاد فضای شور و نشاط در جهت افزایش مشارکت حداکثری شهروندان در انتخابات است، گفت: کمک به مشارکت حداکثری شهروندان در انتخابات هیچ ارتباطی به جانبداری و دخالت در انتخابات ندارد.
شهین باهر ادامه داد: تلاش مجموعه مدیریت شهری تبریز در چهار سال گذشته بر همگان آشکار بوده و شفافیت سیستماتیک در تمام بخش های مجموعه مشهود و محرز است.
وی با اشاره به آمادگی برای دریافت انتقادات منصفانه و پیشنهادات سازنده در خصوص مدیریت شهری و کمک به افزایش و بهبود کیفی خدمات مجموعه شهرداری در جهت جلب رضایت مندی شهروندان، یادآوری کرد: یکی از روش های تبلیغاتی در انتخابات شورا انتقاد از عملکرد دوره قبلی است اما انتقاد باید منصفانه باشد.
شهردار تبریز گفت: مدیران شهرداری در این دوره با وجود بدهی ها و نیروهای انباشته شده از دوره های قبلی، تحریم های ظالمانه،  مشکلات اقتصادی،  تورم چند برابری و عدم همکاری دولت در انجام تعهدات از جمله در موضوع قطارشهری و خرید اتوبوس، بدون شک کارنامه قابل قبولی دارند.
شهین باهر با بیان اینکه اولویت مدیریت شهری فعلی لحاظ صرفه و صلاح شهر و حفظ سرمایه های مجموعه در کنار ارائه خدمات به مردم است، افزود: به طور قطع شهروندان تبریزی بعد از انتخابات نیز ناظر عملکرد افراد و مجموعه خواهند بود.
وی خطاب به مدیران و کارکنان شهرداری تبریز یادآوری کرد: تا آخرین روز و ثانیه باید با تلاش حداکثری و بدون توجه به حواشی به مردم شهر خدمت کرده و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نکنند.
کلانشهر ۱.۹ میلیون نفری تبریز دارای ۱۰ منطقه شهرداری است.
انتهای پیام/
جانبداری از شخص یا جریان خاص به عنوان مدیر شهرداری ممنوع است خبرگزاری ایرنا


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار