وزیر ارتباطات اعلام کرد:

بازگشت هزینه ۲۶ میلیارد تومانی اینترنت به کاربران

1398/07/30 - 11:48 - کد خبر: 4577 نسخه چاپی

نصر: در پی اعتراض زائرین کربلا به قیمت اینترنت، وزیر ارتباطات اعلام کرد: از اپراتورها می‌خواهد تا مصارف را در قالب بسته محاسبه و پول‌های اخذ شده را به زوار بازگردانند.

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، این وعده از امشب عملی می”شود و اپراتورها ۲۶ میلیارد تومان تفاوت نرخ اینترنت که در قالب بسته محاسبه شده است به کاربران برمی”گردانند.

محمدجواد آذری جهرمی چند روز قبل وعده داده بود اپراتورها با کسب رضایت سهامداران عمده خود، همه مصارف اینترنت زائرین را در قالب بسته محاسبه کنند و پول”های اخذ شده در قالب اینترنت آزاد را به زوار بازگردانند.

وی در توئیتر خود نوشت: الوعده وفا. از امشب بازگشت هزینه”های اینترنتی که کاربران در ایام اربعین به شکل آزاد استفاده کرده بودند آغاز می”شود.
وی در ادامه افزود: ممنون از همراه اول و ایرانسل که با هماهنگی سهامداران عمده”اشان این ۲۶ میلیارد تومان را به مردم پرداخت می”کنند و با پیامک به آن”ها اطلاع می”دهند.

محمدجواد آذری جهرمی روز شنبه از پوشش اینترنت در مراسم پیاده”روی اربعین نوشت. کسانی که در این مراسم بودند به وزیر گلایه کردند که قیمت”های اینترنت بسیار بالا بوده است.
وزیر ارتباطات برای پیگیری این مسئله شنبه شب با ۳۰ زائر صحبت کرد و در جریان مشکل اصلی که نرخ اینترنت خارج از بسته بود، قرار گرفت.
آذری جهرمی در توییتر خود نوشت: ‡«خدمت به زوار اربعین شرف ماست.
با ۳۰ زائر درباره کیفیت خدمات ارتباطی صحبت کردم، گلایه اصلی اینترنتی است که خارج از بسته و با نرخ آزاد محاسبه شده است. از اپراتورها می”خواهم با کسب رضایت سهامداران عمده خود، همه مصارف را در قالب بسته محاسبه و پول”های اخذ شده را به زوار بازگردانند.»

انتهای پیام/

بازگشت هزینه ۲۶ میلیارد تومانی اینترنت به کاربران نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار