رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:

انتخابات فرصت طلایی برای تغییر است/ مشارکت مردم خار چشم دشمنان

1400/03/20 - 12:26 - کد خبر: 45404 نسخه چاپی

نصر: رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه انتخابات فرصت طلایی برای تغییر است، گفت: باید با تقویت امید در جامعه، مردم را به مشارکت در انتخابات دعوت کرد.

به گزارش نصر، حجت الاسلام والمسلمین محمد قمی صبح پنجشنبه در نشستی با بانوان فرهیخته و تأثیرگذار فرهنگی در سطح استان سمنان به میزبانی سالن اجتماعات کانون پرورش فکری استان با بیان اینکه انتخابات یک نوع فرصت طلایی است که می‌توان برای تغییر از آن بهره برد، تاکید کرد: مردم بدانند با مشارکت در انتخابات می‌توانند در تعیین سرنوشت کشور سهیم باشند و تغییر ایجاد کنند که همان امید است.
وی با اشاره به اقشار مختلف تأثیر گذار در بصیرت افزایی مردم، ابراز کرد: رسانه و بخش‌های مختلف نقشی مهم در امیدافزایی و ترغیب و تشویق مردم برای حضور پرشور در انتخابات برای تعیین سرنوشت کشور دارند و می‌توانند با راه‌اندازی و مدیریت فضای مجازی و پویش‌ها امید افزایی را در جامعه داشته باشند.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه بانوان نقشی مهم در تقویت امید و ترغیب جامعه به مشارکت حداکثری در انتخابات دارند، ابراز داشت: باید ایجاد پویش با توجه به شیوع کرونا و محدودیت دیدار چهره به چهره مورد توجه قرار بگیرد تا هم در کنار موضوع سلامت، بتوانیم رسالتمان را هم ایفا کنیم.
قمی با اشاره به سخنان بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران، ابراز کرد: بانوان رهبران نهضت هستند و نقشی مهم در ایجاد تحرک اجتماعی و مشارکت حداکثری در انتخابات دارند.
وی همچنین تصریح کرد: این قشر می‌توانند در جامعه پیشران باشند و باید پیشتازی کنند و در شرایط حساس فعلی خانواده‌های خود را به حضور در پای صندوق رأی دعوت کنند که رسالتی بزرگ محسوب می‌شود.
قمی با بیان اینکه انتخابات فرصت طلایی برای تثبیت این جمله است که بانوان رهبران نهضت هستند و برگزاری جلسات هم‌اندیشی نقشی مهم در تشویق به حضور پرشور در انتخابات و تثبیت جایگاه دارد، بیان کرد: سرمایه‌گذاری دشمنان و سو مدیریت‌های داخلی، امید مردم را تحت تأثیر قرار داده و باید واقعیت را قبول داشت، اما باید تقویت امید با کمک بخش‌های مختلف مورد توجه باشد.
انتهای پیام/
 انتخابات فرصت طلایی برای تغییر است/ مشارکت مردم خار چشم دشمنان خبرگزاری مهر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار