امام جمعه تبریز:

انتخابات پرشور پاسخ به یاوه گویی های دشمن است

1400/03/17 - 09:52 - کد خبر: 45178 نسخه چاپی

نصر: نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز بر ضرورت حضور پرشور در انتخابات و انتخاب آگاهانه تأکید کرد و گفت: برگزاری انتخابات پرشور، پاسخ به یاوه گویی های دشمن است.

به گزارش نصر، حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم در همایش انتخاب تاریخی آیت الله خامنه‌ای به رهبری انقلاب اسلامی در آذرشهر گفت: برای پاسخ به یاوه گویی‌های دشمنان اسلام و ایران باید با تمام توان در انتخابات شرکت کنیم.
وی با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی در جامعه افزود: گرانی و تورم باعث قهر با انتخابات نشود، زیرا دشمن سعی دارد تصویر مخدوش و یاس آلودی از نظام در ذهن مردم ایجاد کند.
وی بیان کرد: ما که در انتخاب لوازم زندگی حتی لباس، روزها تحقیق می‌کنیم تا انتخابی درست داشته باشیم، چرا نباید برای انتخاب صحیح آینده کشور دقت کنیم.
حجت الاسلام آل هاشم افزود: به کسانی رای بدهیم که روحیه جهادی و انقلابی داشته و آشنا به قوانین شورای اسلامی باشند.
وی با اشاره به اهمیت انتخابات شوراهای اسلامی در مدیریت شهری و شاخص‌های انتخاب نامزدهای شورای شهر گفت: هدف منتخبان شورای شهر باید عمران و آبادانی شهر باشد و تعهد، تدین و نیت خدایی داشته باشند.
حجت الاسلام آل هاشم بیان کرد: فعالیت و مبارزه امام صادق (ع) در جهت تبیین اسلام ناب و گستردگی اسلام، تبیین و تبلیغ مسئله امامت در جامعه و تشکیل و تربیت جمع فعال برای تبلیغ تشیع بود.
وی از امام خمینی (ره) به عنوان شاگرد راستین مکتب امام صادق (ع) یاد کرد و گفت: حامی محرومان و مستضعفین جهان، سلطه ناپذیری، وقت شناسی، شجاعت، ایمان قوی، اطمینان، آرامش و ایستادگی امام در برابر دشمن از ویژگی‌های بارز امام راحل بود که رهبر فرزانه انقلاب نیز همان مسیر را با همان صلابت و قدرت ادامه می‌دهند.
انتهای پیام/
انتخابات پرشور پاسخ به یاوه گویی های دشمن است خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار