دادستان تبریز:

همه مردم و مسئولان برای برگزاری پرشور انتخابات تلاش کنند

1400/03/16 - 12:38 - کد خبر: 45148 نسخه چاپی

نصر: دادستان عمومی و انقلاب اسلامی تبریز گفت: انتخابات آینده باید در شان و جایگاه نظام جمهوری اسلامی ایران برگزار شود و همه برای تحقق این هدف تلاش کنند.

به گزارش نصر، بابک محبوب‌علیلو در نشست پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی با حضور مدیران و شهرداران مناطق تبریز با اشاره به قرار گرفتن در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، اظهار داشت: آنچه در انتخابات برای دستگاه قضائی اهمیت دارد، برگزاری سالم و هرچه باشکوه‌تر آن با مشارکت بالاست.
وی افزود: همه ما باید در راستای برگزاری سالم و پرشور انتخابات تلاش کنیم تا انتخاباتی در شأن نظام جمهوری اسلامی و مورد نظر مقام معظم رهبری از حیث مشارکت برگزار شود.
محبوب‌علیلو اضافه کرد: معاندان نیز با دستاویز قرار دادن موضوعات کوچک و رنگ و لعاب دادن و تبدیل کردن مسائل ریز به موضوعی بزرگ به دنبال ناامید کردن مردم، کاهش مشارکت و زیرسوال بردن انتخابات و موج‌سواری در فضای انتخابات هستند.
وی با تاکید بر اینکه ملت آگاه و با بصیرت ایران اسلامی نقشه دشمنان را همچون ۴۲ سال گذشته خنثی می‌کنند، یادآور شد: بدون تردید صحنه انتخابات ۲۸ خرداد ماه به محل نمایش اقتدار ملی ایران اسلامی در برابر جبهه غرب تبدیل خواهد شد.
محبوب‌علیلو با بیان اینکه رؤسا و مدیران دستگاه‌های دولتی و عمومی باید نظارت کامل نسبت به زیرمجموعه خود داشته باشند، بیان کرد: برخی افراد به دنبال سوءاستفاده از موقعیت و امکانات دستگاه‌های دولتی و شهرداری‌ها به نفع خود در انتخابات هستند که نباید به این افراد فرصت عرض‌اندام داده شود.
وی همچنین تاکید کرد که نباید اجازه بهره‌برداری و سو استفاده از امکانات دستگاه‌های دولتی و شهرداری‌ها به افراد فرصت‌طلب داده شود.
انتهای پیام/
 همه مردم و مسئولان برای برگزاری پرشور انتخابات تلاش کنند خبرگزاری مهر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار